Mužské interiéry

Maxim E. Matkin
Slovart • 2007

Ktorá láska je najhodnotnejšia? A ktorá má budúcnosť? Prečo majú muži milenky? A prečo sa tie milenky dokážu zamilovať? Koľko vydržia manželky a kedy začnú bojovať? Môže existovať láska bez sexu? Ako ...ť láska bez sexu? Ako dlho to bolí, keď stratíme milovaného človeka? Majú aj domy svoje osudy? A má zmysel veriť na happyendy? Kniha Mužské Interiéry vyjde knižne ako v poradí štvrtý román spisovateľa Maxima E. Matkina. Mužské interiéry rozprávajú príbeh, v ktorom nejde len o ženské exteriéry, ale aj o svet dospelých, v ktorom sa muži a ženy občas správajú ako deti. Čítali ste už aj ostatné knihy od Maxima E. Matkina? Polnočný denník (2002) Láska je chyba v programe (2004) Mexická vlna (2005) Tento titul si môžete objednať aj s podpisom autora.
Viac

  • Počet strán: strán
  • ISBN13:9788080853563

měsíc v knihách recenze

Jussi Valtonen – Oni nevědí, co činí Oni nevědí, co činí na první pohled působí jako jednoduchý thriller umístěný do ne příliš vzdálené budoucnosti, jehož děj kterého děj bude ubíhat rychle, a vypadá že půjde ve své podstatě o oddechovku. Je to ale jenom první dojem a ve skutečnosti tomu tak vůbec není. Tenhle finský společenský román je mnohem náročnější a kvalitnější. Jussi Valtonen[...]

Čítať ďalej
Ktorá láska je najhodnotnejšia? A ktorá má budúcnosť? Prečo majú muži milenky? A prečo sa tie milenky dokážu zamilovať? Koľko vydržia manželky a kedy začnú bojovať? Môže existovať láska bez sexu? Ako dlho to bolí, keď stratíme milovaného človeka? Majú aj domy svoje osudy? A má zmysel veriť na happyendy? Kniha Mužské Interiéry vyjde knižne ako v poradí štvrtý román spisovateľa Maxima E. Matkina. Mužské interiéry rozprávajú príbeh, v ktorom nejde len o ženské exteriéry, ale aj o svet dospelých, v ktorom sa muži a ženy občas správajú ako deti. Čítali ste už aj ostatné knihy od Maxima E. Matkina? Polnočný denník (2002) Láska je chyba v programe (2004) Mexická vlna (2005) Tento titul si môžete objednať aj s podpisom autora.

Mohlo by sa vám páčiť