Pasáž

Simon Stalenhag
Lindeni • 2018

Rok 1997. Michelle a jej malý žltý robot unikajú naprieč dystopickou Amerikou. Cesty lemujú vraky obrovských vojnových dronov a všadeprítomný technologický odpad rozkladajúcej sa konzumnej spoločnosti...j spoločnosti. Ako sa blížia k pobrežiu, v čoraz rýchlejšom slede sa za nimi rúca svet, akoby sa napokon za obzorom prepadlo prázdne jadro civilizácie.
Viac

Pasáž (Recenzia)

13. 10. 2021

Autor: Simon StålenhagOriginálny názov: PassagenVydavateľstvo: Lindeni 2018Séria: Tales from the Loop,...Diel:  3/3Počet strán: 144Žáner:  dystópia, post-apoMoje hodnotenie knihy: 3*/5*Moje hodnotenie obálky: 3*/5*Anotácia:Rok 1997. Michelle a jej malý žltý robot unikajú naprieč dystopickou Amerikou. Cesty lemujú vraky obrovských vojnových dronov a všadeprítomný technologický odpad[...]

Čítať ďalej

Pasáž (Osamelá cesta postapokalyptickou krajinou) – Simon Stålenhag, Lindeni 2018 Postapokalyptická krajina, upadajúce ľudstvo, beznádej, strach z budúcnosti – to všetko [...] The post Pasáž – Simon Stålenhag appeared first on .

Čítať ďalej
Rok 1997. Michelle a jej malý žltý robot unikajú naprieč dystopickou Amerikou. Cesty lemujú vraky obrovských vojnových dronov a všadeprítomný technologický odpad rozkladajúcej sa konzumnej spoločnosti. Ako sa blížia k pobrežiu, v čoraz rýchlejšom slede sa za nimi rúca svet, akoby sa napokon za obzorom prepadlo prázdne jadro civilizácie.

Mohlo by sa vám páčiť