Radosť z mála

Francine Jay
Lindeni • 2018

Minimalistická príručka, ktorá vás naučí, ako sa zbaviť zbytočností, usporiadať si veci a zjednodušiť si životMáte niekedy pocit, že veci, ktoré vlastníte, vás netešia, ale zaťažujú? Tajne si želáte, ...ujú? Tajne si želáte, aby sa vaším domovom prehnala víchrica a odviala všetky zbytočnosti? Ak áno, je načase zjednodušiť si život!Radosť z mála je príručka, ktorá vás zábavnou a nenáročnou formou navedie na minimalistický životný štýl. Vďaka nej sa naučíte:že ak zredukujete svoje veci, budete šťastnejší10 ľahkých krokov, ako sa zbaviť zbytočnostíšpecifické metódy na upratanie každej miestnostiakým spôsobom si nájsť cez deň viac voľného časuako môže šetrnejší životný štýl prispieť k záchrane planétySte pripravení zbaviť sa zbytočností? Otvorte túto knižku a vydajte sa na cestu k jednoduchšiemu, efektívnejšiemu a vyrovnanejšiemu životu.
Viac

  • Počet strán: 200 strán
  • ISBN13:9788056606452

Radosť z mála – Francine Jay, Lindeni 2018 Priznajme si to – žijeme v dobe konzumu. V časoch, keď sa [...] The post Radosť z mála – Francine Jay appeared first on .

Minimalistická príručka, ktorá vás naučí, ako sa zbaviť zbytočností, usporiadať si veci a zjednodušiť si životMáte niekedy pocit, že veci, ktoré vlastníte, vás netešia, ale zaťažujú? Tajne si želáte, aby sa vaším domovom prehnala víchrica a odviala všetky zbytočnosti? Ak áno, je načase zjednodušiť si život!Radosť z mála je príručka, ktorá vás zábavnou a nenáročnou formou navedie na minimalistický životný štýl. Vďaka nej sa naučíte:že ak zredukujete svoje veci, budete šťastnejší10 ľahkých krokov, ako sa zbaviť zbytočnostíšpecifické metódy na upratanie každej miestnostiakým spôsobom si nájsť cez deň viac voľného časuako môže šetrnejší životný štýl prispieť k záchrane planétySte pripravení zbaviť sa zbytočností? Otvorte túto knižku a vydajte sa na cestu k jednoduchšiemu, efektívnejšiemu a vyrovnanejšiemu životu.

Mohlo by sa vám páčiť