Nezábudka a Divozel

Matej Zámečník

Nechajte sa vtiahnuť do prostredia plného zvierat obklopených prírodou. Prežite s deťmi nezabudnuteľné chvíle nielen spoločným čítaním príbehov, ale aj učením sa niečoho nového. Odpútajte sa od disple...útajte sa od displejov a skúmajte spoločne okolitý svet a krásy v ňom ukryté. Pevne verím, že knižka bude prínosom nielen pre deti, ale aj pre Vás - sprievodcov príbehom :) Deti sa v edukatívnom príbehu naučia napríklad: -ako dlho sa rozkladajú odpadky -základy triedenia odpadkov -čo je to vlastne tá recyklácia -ako spraviť kŕmidlo pre vtáčiky -prečo nemáme nič vylievať do jazier -prečo po opekaní treba poriadne uhasiť ohnisko -ako sa označujú vajíčka, ktoré znášajú sliepky, a ktoré si kupujeme v obchode -že všetko, čo si prinesieme so sebou do lesa, si máme aj odniesť -čo za rastliny sú Divozel a Nezábudka, podľa ktorých sú pomenovaní hlavní hrdinovia Ako získate darček ku knihe? Prečítajte si knihu a môžete o darček požiadať vydavateľa.
Viac

  • Počet strán: 64 strán
  • ISBN13:9788057003496

Nezábudka a Divozel sú súrodenci, ktorí cez letné prázdniny idú k starým rodičom na dedinu, kde strávia časť prázdnin. Deti z mesta majú pobyt u babky a dedka veľmi rady. Všade okolo sa rozprestierajú lesy, štebocú vtáčiky, poletujú motýle, na dvore sú zvieratá a vždy sa niečo nové naučia. Najnovší pobyt ich naučí veľa o ochrane prírody. Nezábudka je starostlivá, zaujíma sa, vzťah k prírode[...]

Čítať ďalej
Nechajte sa vtiahnuť do prostredia plného zvierat obklopených prírodou. Prežite s deťmi nezabudnuteľné chvíle nielen spoločným čítaním príbehov, ale aj učením sa niečoho nového. Odpútajte sa od displejov a skúmajte spoločne okolitý svet a krásy v ňom ukryté. Pevne verím, že knižka bude prínosom nielen pre deti, ale aj pre Vás - sprievodcov príbehom :) Deti sa v edukatívnom príbehu naučia napríklad: -ako dlho sa rozkladajú odpadky -základy triedenia odpadkov -čo je to vlastne tá recyklácia -ako spraviť kŕmidlo pre vtáčiky -prečo nemáme nič vylievať do jazier -prečo po opekaní treba poriadne uhasiť ohnisko -ako sa označujú vajíčka, ktoré znášajú sliepky, a ktoré si kupujeme v obchode -že všetko, čo si prinesieme so sebou do lesa, si máme aj odniesť -čo za rastliny sú Divozel a Nezábudka, podľa ktorých sú pomenovaní hlavní hrdinovia Ako získate darček ku knihe? Prečítajte si knihu a môžete o darček požiadať vydavateľa.

Mohlo by sa vám páčiť