The Legacy (Off-Campus, #5)

Elle Kennedy
EKI • 2021

Four stories. Four couples. Three years of real life after graduation…A wedding.A proposal.An elopement.And a surprise pregnancy.Can you guess which couple is which?Come for the drama, stay for the la...laughs! Catch up with your favorite Off-Campus characters as they navigate the changes that come with growing up and discover that big decisions can have big consequences…and big rewards.
Viac

  • Počet strán: 339 strán
  • ISBN13:9781990101052
  • Ďalšie vydania: Odkaz
  • Séria: Off-Campus

Sumár recenzie
Recenzia na knihu je obsiahla pozitívne hodnotenie. Recenzent sa tešil na druhý diel knihy a bol nadšený z vyrozprávania a atmosféry príbehu. Vrecenzii sa spomenuli aj silné postavy a ich vzťahy. Napriek chválam nedostatok pôsobivých momentov v príbehu bol rámcovaný ako dobrodružstvo po boku sympatických postáv. Podľa recenzenta je toto dielo určené fanúšikom žánru a odporúča ho pre každého, kto hľadá zábavu s akčnými scenami. Recenziál sa hlboko zapíše do pamäti čitateľov a zaručí zábavné čítanie.

Four stories. Four couples. Three years of real life after graduation…

A wedding.
A proposal.
An elopement.
And a surprise pregnancy.

Can you guess which couple is which?

Come for the drama, stay for the laughs! Catch up with your favorite Off-Campus characters as they navigate the changes that come with growing up and discover that big decisions can have big consequences…and big rewards.