Zločinecký gang penzistov opäť úraduje

Catharina Ingelman-Sundberg (Mária Holečková)
Fortuna Libri • 2015

NA ZÁBAVU ČLOVEK NIKDY NIE JE PRISTARÝ...Zločinecký gang penzistov je späť! Martha Anderssonová si spolu s priateľmi z Ligy penzistov po odchode zo Štokholmu užíva žiarivé Las Vegas. Dô...chodcovia majú možnosť viesť nový život a plánujú to využiť. Čoskoro sa však vrátia k svojim starým trikom s geniálnou taktikou, ktoré tentoraz zahŕňajú zubnú protézu a elektrické invalidné vozíky. Mienia oklamať bezpečnostný systém v jednom z kasín. Keďže spôsobia nechcený rozruch, vracajú sa do Švédska s hlavami plnými nápadov, ako získať peniaze. Nie sú však jediní, kto túži po financiách, a čoskoro sa stretnú s gangom nebezpečných zločincov.Dokáže skupinka starých priateľov pracovať spolu, prekabátiť mladších kriminálnikov a zvládnuť doteraz najväčší záťah? Alebo to bude na Ligu penzistov priveľa?
Viac

HODNOTENIE:  **** Ako už názov knihy napovedá, Oskar "Génius" Krupp, Bertil "Hrabľoš" Engstrom, Anna Greta, Christina Akerblomová a Martha Anderssonová opäť vyrážajú za dobrodružstvom. Najskôr úspešne vylúpia kasíno v Las Vegas, kde na krátku dobu nájdu útočisko, aby si vzápätí kúpili luxusné staré sídlo vo Švédsku s výhľadom na more, v ktorom naplánujú veľkolepú krádež švédskeho národného[...]

Čítať ďalej
NA ZÁBAVU ČLOVEK NIKDY NIE JE PRISTARÝ...

Zločinecký gang penzistov je späť! Martha Anderssonová si spolu s priateľmi z Ligy penzistov po odchode zo Štokholmu užíva žiarivé Las Vegas. Dôchodcovia majú možnosť viesť nový život a plánujú to využiť. Čoskoro sa však vrátia k svojim starým trikom s geniálnou taktikou, ktoré tentoraz zahŕňajú zubnú protézu a elektrické invalidné vozíky. Mienia oklamať bezpečnostný systém v jednom z kasín. Keďže spôsobia nechcený rozruch, vracajú sa do Švédska s hlavami plnými nápadov, ako získať peniaze. Nie sú však jediní, kto túži po financiách, a čoskoro sa stretnú s gangom nebezpečných zločincov.

Dokáže skupinka starých priateľov pracovať spolu, prekabátiť mladších kriminálnikov a zvládnuť doteraz najväčší záťah? Alebo to bude na Ligu penzistov priveľa?