Anjelik

Roman Horňák
Elist • 2016

Z areálu základnej školy zmizlo dievčatko. Tretiačka Natálka Blažejová. Jej spolužiačka Sonička bola poslednou osobou, ktorá ju v ten deň videla. Mávala Natálke cez okno školskej družiny, keď opúšťala...iny, keď opúšťala školský dvor, držiac za ruku neznámeho muža. Odvtedy akoby sa pod Natálkou prepadla zem. Polícia spustila pátraciu akciu a v spolupráci s kriminalistami okamžite uzatvorili všetky výjazdy z mesta. Ešte tej istej noci sa stratené dievčatko našlo. Znetvorené a dobité v hustom krovinatom poraste. Niet najmenších pochýb, že sa stalo obeťou pedofila.
Viac

  • Počet strán: 270 strán
  • ISBN13:9788097233006

Sumár recenzie
Recenzentka knihu hodnotí pozitívne a označuje ju za komplexný a dobre napísaný príbeh. Páči sa jej autentické zobrazenie postáv a dôkladná charakteristika ich vzájomných vzťahov. Kniha je podľa nej emocionálne náročná a ponúka čitateľom silné a prekvapivé zápletky. Recenzentka zdôrazňuje, že kniha odzrkadľuje vnútorný život ľudí a poukazuje na ich moc robiť zlé i dobré rozhodnutia. Sumár tejto recenzie je, že kniha je „komplexný a dobre napísaný príbeh s autentickými postavami a silnými zápletkami.“

Z areálu základnej školy zmizlo dievčatko. Tretiačka Natálka Blažejová. Jej spolužiačka Sonička bola poslednou osobou, ktorá ju v ten deň videla. Mávala Natálke cez okno školskej družiny, keď opúšťala školský dvor, držiac za ruku neznámeho muža. Odvtedy akoby sa pod Natálkou prepadla zem. Polícia spustila pátraciu akciu a v spolupráci s kriminalistami okamžite uzatvorili všetky výjazdy z mesta. Ešte tej istej noci sa stratené dievčatko našlo. Znetvorené a dobité v hustom krovinatom poraste. Niet najmenších pochýb, že sa stalo obeťou pedofila.

Mohlo by sa vám páčiť