Ak mi odpustíš

Hana Repová
MERIDIANO-press • 2018

Tento titul nájdete v našej ponuke aj v kolekcii za skvelú cenu. Len čo Avery Adamsová nadobudne v živote opäť trochu istoty, všetku svoju pozornosť sústredí na správanie sa majiteľa reštaurácie, Mic...štaurácie, Michaela Rosenthala. Ten sa márne snaží dostať sa k nej čo najbližšie. Naliehavé otázky, týkajúce sa jeho záhadnej minulosti, tak zostávajú stále nezodpovedané. A navyše, jej chatrné životné istoty, v blízkosti tohto príťažlivého chlapa, sa znova otrasú v základoch. Jedna stratená peňaženka nielenže urýchli lavínu udalostí, ktorým sa spočiatku iba bezmocne prizerá, ale strach, že sa stane obeťou pomsty, ju doženie k úteku. No tajomstvá, ktoré sa postupne odkrývajú, ju prinútia vrátiť sa, odkiaľ ušla, a urobiť zásadné životné rozhodnutie. Druhý diel románu Ak mi dovolíš s názvom Ak mi odpustíš uzatvára dvojdielny, čitateľsky atraktívny román o obyčajnom ľudskom šťastí.Príbeh o láske s prekážkami, ktoré nám život kladie preto, aby nám ukázal, ako veľmi sme schopní milovať.
Viac

  • Počet strán: 304 strán
  • ISBN13:9788089808939
  • Séria: Ak mi...

Hanka Repová a jej kniha Ak mi odpustíš sú zárukou dobrého čítania. Aj napriek tomu som v príbehu našla pár nedostatkov. Viac o knihe sa dozviete v článku. Anotácia Len Príspevok Hana Repová knihou Ak mi odpustíš zakončila obľúbenú sériu zobrazený najskôr Jaji bloguje.

Čítať ďalej
Tento titul nájdete v našej ponuke aj v kolekcii za skvelú cenu. Len čo Avery Adamsová nadobudne v živote opäť trochu istoty, všetku svoju pozornosť sústredí na správanie sa majiteľa reštaurácie, Michaela Rosenthala. Ten sa márne snaží dostať sa k nej čo najbližšie. Naliehavé otázky, týkajúce sa jeho záhadnej minulosti, tak zostávajú stále nezodpovedané. A navyše, jej chatrné životné istoty, v blízkosti tohto príťažlivého chlapa, sa znova otrasú v základoch. Jedna stratená peňaženka nielenže urýchli lavínu udalostí, ktorým sa spočiatku iba bezmocne prizerá, ale strach, že sa stane obeťou pomsty, ju doženie k úteku. No tajomstvá, ktoré sa postupne odkrývajú, ju prinútia vrátiť sa, odkiaľ ušla, a urobiť zásadné životné rozhodnutie. Druhý diel románu Ak mi dovolíš s názvom Ak mi odpustíš uzatvára dvojdielny, čitateľsky atraktívny román o obyčajnom ľudskom šťastí.Príbeh o láske s prekážkami, ktoré nám život kladie preto, aby nám ukázal, ako veľmi sme schopní milovať.

Mohlo by sa vám páčiť