Trón zo skla

Sarah J. Maas
Slovart • 2015

Tento titul si u nás môžete objednať aj v kolekcii za výhodnú cenu!Prvá časť novej úspešnej epickej fantasy ságy. Séria Trón zo skla bude veľkolepá, šesťdielna epická fantasy. V krajine bez akejkoľv...rajine bez akejkoľvek mágie, kde vládne krutý kráľ, je na kráľovský dvor povolaná najnebezpečnejšia nájomná vrahyňa. Prichádza, aby získala späť svoju slobodu, nie aby zabila kráľa. Ak v turnaji porazí dvadsaťtri nájomných vrahov, zlodejov a žoldnierov, prepustia ju z väzenia a po štvorročnej službe ako kráľova šampiónka získa späť svoju slobodu. Jej meno je Celaena Sardothien. Korunný princ si Celaenu na túto úlohu najal a je jej jediným spojencom. Kapitán kráľovskej gardy je zas jej pravým ochrancom. V komnatách a chodbách Zámku zo skla sa však schováva niečo oveľa nebezpečnejšie... A keď začne Celaeniných protivníkov niekto po jednom likvidovať, jej zápas o slobodu sa mení na boj o holé prežitie. Tajomný nepriateľ sa totiž neuspokojí, kým nebude ležať celý svet v troskách.
Viac

Prajem krásny štvrtkový večer!Dnešným dňom by som sa s vami chcela opäť podeliť o skvelý knižný tip. Tentokrát je kniha venovaná milovníkom fantasy, dobrodružstva a možno aj trochu romantiky! Dámy a páni, odporúčam Trón zo skla! :) Čítaj ďalej...:)

Čítať ďalej

V obchode som vždy chodila okolo série Trón zo skla. Tento krát som sa rozhodla knihu chytiť do rúk a pozrieť sa na ňu hlbšie. Viac v článku!

Čítať ďalej

Trón zo skla

25. 7. 2018

Autor: Sarah J MassOriginálny názov: Thorne of GlassRok vydania: 2015, SlovartPočet strán: 375Jazyk: SlovenskýPrečítané: 7/2018Úryvok z knihyZa rok otroctva v soľnej bani Endovier si Celaena Sardothien už zvykla, že ju všade vodia v reťaziach a postrkujú špičkou meča. S ostatnými tisíckami otrokov tam zaobchádzajú podobne, akurát na ceste z bane a späť ju vždy sprevádza poltucet stráží[...]

Čítať ďalej
Tento titul si u nás môžete objednať aj v kolekcii za výhodnú cenu!Prvá časť novej úspešnej epickej fantasy ságy. Séria Trón zo skla bude veľkolepá, šesťdielna epická fantasy. V krajine bez akejkoľvek mágie, kde vládne krutý kráľ, je na kráľovský dvor povolaná najnebezpečnejšia nájomná vrahyňa. Prichádza, aby získala späť svoju slobodu, nie aby zabila kráľa. Ak v turnaji porazí dvadsaťtri nájomných vrahov, zlodejov a žoldnierov, prepustia ju z väzenia a po štvorročnej službe ako kráľova šampiónka získa späť svoju slobodu. Jej meno je Celaena Sardothien. Korunný princ si Celaenu na túto úlohu najal a je jej jediným spojencom. Kapitán kráľovskej gardy je zas jej pravým ochrancom. V komnatách a chodbách Zámku zo skla sa však schováva niečo oveľa nebezpečnejšie... A keď začne Celaeniných protivníkov niekto po jednom likvidovať, jej zápas o slobodu sa mení na boj o holé prežitie. Tajomný nepriateľ sa totiž neuspokojí, kým nebude ležať celý svet v troskách.

Mohlo by sa vám páčiť