Bowie: Ilustrovaný životopis

María Hesse Fran Ruiz
CPRESS • 2018

Ilustrovaný životopis muže mnoha umění i tváříDavid Bowie byl více než zpěvák, více než umělec. Jeho vliv na moderní popkulturu je nesmazatelný. Poznejte muže mnoha tváří, kontroverzní ikonu hudebního...erzní ikonu hudebního světa i jeho alter ego Ziggyho Stardusta. Beletrizovaná biografie s fataskními ilustracemi a surrealistickými motivy odráží to, co Bowie celý svůj život představoval – směsici obrovského talentu, nápaditého stylu i křehké duše. Budete mít pocit, že životní dráhu Bowieho posloucháte přímo z jeho úst.
Viac

  • Počet strán: 168 strán
  • ISBN13:9788026421689

V roku 2016 celkom náhle odišiel do večnosti anglický spevák, hudobník, herec a umelec v širšom slova zmysle – David Bowie. Svoj pomník legendy si vybudoval už dávno počas svojho intenzívneho života a posledný nekonečný punc mu dal tiež sám, a to tesne po svojej smrti, keď vyšiel jeho posledný štúdiový album.

Čítať ďalej

Myslím, že Bowieho ako umelca netreba predstavovať. Je známy po celom svete a ľudia si ho obľúbili už v minulom storočí. Musím sa priznať, že ja Bowieho veľmi nepočúvam, aj keď sa mi páči tento štýl hudby. Stále som si však k jeho pesničkám nevybudovala takú lásku ako napríklad ku Queen. Každopádne, Bowie ma veľmi zaujíma ako osobnosť a bola som na jeho životopis mala slinky už odkedy[...]

Čítať ďalej

Bowie: Ilustrovaný životopis – Fran Ruiz a María Hesseová, Lindeni 2019 David Bowie, jeden z najvýraznejších hudobníkov a umelcov vôbec, [...] The post Bowie: Ilustrovaný životopis – Fran Ruiz a María Hesseová appeared first on .

Čítať ďalej

Davida Bowieho na prvý pohľad netreba nikomu predstavovať. Je to jedna z osobností, ktorá je univerzálne známa a dokazuje, že hudba vie The post Bowie : Ilustrovaný životopis – Fran Ruiz appeared first on Fantasy knihy.

Čítať ďalej
Ilustrovaný životopis muže mnoha umění i tváříDavid Bowie byl více než zpěvák, více než umělec. Jeho vliv na moderní popkulturu je nesmazatelný. Poznejte muže mnoha tváří, kontroverzní ikonu hudebního světa i jeho alter ego Ziggyho Stardusta. Beletrizovaná biografie s fataskními ilustracemi a surrealistickými motivy odráží to, co Bowie celý svůj život představoval – směsici obrovského talentu, nápaditého stylu i křehké duše. Budete mít pocit, že životní dráhu Bowieho posloucháte přímo z jeho úst.

Mohlo by sa vám páčiť