Úplný idiot

Tommy Jaud
Artemis • 2007

Páni, tešte sa, konečne je tu kniha pre vás!Ženy SÚ totálne šibnuté. Faktom je, že sa o teba houby zaujímajú, čo bude predovšetkým v tom, že si pri každej čo len spolovice atraktívn...ej žene v hlave premieľaš zo desať rozličných sexuálnych polôh a, samozrejme, to ženská hneď zbadá. Slovo fikať máš napísané na čele. Tisícbodovým písmom typu Times New Roman, s rôznymi svetelnými efektmi Dostaneš celosvetový zákaz vstupu do Ikey, lebo si stiahol párik z hnedej koženej sedačky a donútil ho zjesť všetky plastikové loptičky z detského oddelenia. Ako som už povedal, toto je MOJA fáza.Simon Peters, Bridget Jonesová v nohaviciach. Aj tak by sa dal označiť 29-ročný single-smoliar, po uši zamilovaný predavač v T-Punkte, priam vyhľadávajúci neúspech. V láske, v práci, medzi priateľmi. S vtipnou sebairóniou až sympatickým cynizmom popisuje sériu komických trapasov, ktorú môže pretrhnúť len jeho budúca manželka, nádherná Marcia P. Garcia. Len jedno stojí v ceste romantickej svadbe v Karibiku: asi by ju mal najskôr osloviť.Sú muži naozaj takí komickí, keď sa zamilujú? Tak či tak, na tomto "úplnom idiotovi" sa nádherne pobavíte, hoci VY ste, prirodzene, celkom INÍ.
Viac

***** Albatros Media a.s. Divotvůrce Egmont fantasy ironické napínavé Recenze vtipné young adult

HODNOTENIE:   **" -Doniesli sme ti darček!" - povie Paula a vytiahne pestrú škatuľu. Položím na tanier horúcu hliníkovú misku a zložím si rukavicu. - Pre mňa? - - Jasné, že pre teba! Od Flika, Phila a mňa! --Vy mi niečo darujete?--Máš narodeniny. A sme tvoji priatelia. A narodeniny plus priatelia rovná sa darček, aspoň to tak býva! - To dáva zmysel. Takže vezmem niečo veľkosti škatule od[...]

Čítať ďalej
Páni, tešte sa, konečne je tu kniha pre vás!

Ženy SÚ totálne šibnuté. Faktom je, že sa o teba houby zaujímajú, čo bude predovšetkým v tom, že si pri každej čo len spolovice atraktívnej žene v hlave premieľaš zo desať rozličných sexuálnych polôh a, samozrejme, to ženská hneď zbadá. Slovo fikať máš napísané na čele. Tisícbodovým písmom typu Times New Roman, s rôznymi svetelnými efektmi Dostaneš celosvetový zákaz vstupu do Ikey, lebo si stiahol párik z hnedej koženej sedačky a donútil ho zjesť všetky plastikové loptičky z detského oddelenia. Ako som už povedal, toto je MOJA fáza.

Simon Peters, Bridget Jonesová v nohaviciach. Aj tak by sa dal označiť 29-ročný single-smoliar, po uši zamilovaný predavač v T-Punkte, priam vyhľadávajúci neúspech. V láske, v práci, medzi priateľmi. S vtipnou sebairóniou až sympatickým cynizmom popisuje sériu komických trapasov, ktorú môže pretrhnúť len jeho budúca manželka, nádherná Marcia P. Garcia. Len jedno stojí v ceste romantickej svadbe v Karibiku: asi by ju mal najskôr osloviť.

Sú muži naozaj takí komickí, keď sa zamilujú?
Tak či tak, na tomto "úplnom idiotovi" sa nádherne pobavíte, hoci VY ste, prirodzene, celkom INÍ.