All Sorts of Possible

Rupert Wallis

A hauntingly atmospheric novel from the phenomenally talented Rupert Wallis, perfect for readers of Patrick Ness and David Almond.
Viac

  • Počet strán: 368 strán
  • ISBN13:9781471143663
  • #young adult

Ruper Wallis paranormal young adult

Keď sa otvorila diera v zemi, nebol čas brzdiť ani strhnúť volant. Názov: All Sorts of Possible Autor: Ruper Wallis Rok vydania v originálnom jazyku: 2015 Žáner: YA, paranormal Séria: žiadna Po tom, ako sa na ceste otvorí obrovská diera a to rovno pod autom, v ktorom ide Daniel s otcom, Danielov celý život sa … Čítať ďalej All Sorts of Possible

Čítať ďalej
A hauntingly atmospheric novel from the phenomenally talented Rupert Wallis, perfect for readers of Patrick Ness and David Almond.