Katharinin kód

Jørn Lier Horst
Premedia • 2018

Vo Wistingovej skrini leží už dvadsaťštyri rokov zložka k starému prípadu. S manželom nezvestnej Kathariny sa už medzičasom spriatelil a na výročie jej zmiznutia sa obaja muži zvyknú stretnúť. Tento r...retnúť. Tento rok však Wisting Martina Haugena doma hľadá márne. Zmizol. Hlavný inšpektor musí spojiť svoje sily s vyšetrovateľom z Kriminálnej polície. Podarí sa im rozlúštiť Katharinin kód? Kniha je úvodom plánovanej štvordielnej série s názvom Odložený prípad.
Viac

Books Zvýraznené Jørn Lier Horst Katharinin kód Line napätie novinárka odložený prípad policajný vyšetrovateľ severská literatúra severské krimi soft krimi William Wisting

vod novej série odložených prípadov, na čele s vyšetrovateľom Williamom Wistingom a jeho dcérou novinárkou Line, začal výborne. Prípad, ktorý...

The post Jørn Lier Horst – Katharinin kód appeared first on MojeKnihy.

Katharinin kód je výborná oddychovka, ktorá ulahodí každému fanúšikovi klasickej detektívky a nesklame ani čitateľa, ktorý si obľúbil škandinávske reálie a mentalitu postáv severských kriminálok.

Vo Wistingovej skrini leží už dvadsaťštyri rokov zložka k starému prípadu. S manželom nezvestnej Kathariny sa už medzičasom spriatelil a na výročie jej zmiznutia sa obaja muži zvyknú stretnúť. Tento rok však Wisting Martina Haugena doma hľadá márne. Zmizol. Hlavný inšpektor musí spojiť svoje sily s vyšetrovateľom z Kriminálnej polície. Podarí sa im rozlúštiť Katharinin kód? Kniha je úvodom plánovanej štvordielnej série s názvom Odložený prípad.

Mohlo by sa vám páčiť