Kirsten

Marek Kollár
Marek Kollár • 2020

Pred očami sa nám odvíja silný príbeh piatich mladých ľudí – tínedžerov. Skladačka na prvý pohľad rôznych životov a udalostí, ktorá sa na konci zleje do jasného obrazu nového začiatku pre všetkých. Pú...iatku pre všetkých. Pútavý príbeh je len jednou stránkou autorovho vyjadrenia. Hlavné časti tvoria emocionálne pohnútky a vyzdvihnutie správnych a pozitívnych životných rozhodnutí a motivácie.Táto kniha čitateľovi pomáha zamyslieť sa nad tým, že život sa dá žiť nesebecky a altruisticky. Hlavná hrdinka – Kirsten – sa napriek osobnej tragédii snaží byť užitočnou predovšetkým pre ľudí vo svojom okolí. Jej rozhodnutia sú často prekvapivé. Vyberá si zložitejšiu cestu trpezlivosti, ktorá nakoniec vedie k väčšiemu dobru pre všetkých. Postupne sa učí, že ak sa zriekne okamžitého úspechu v mene iného človeka alebo vhodnejšieho času, výsledok môže byť lepší, než v aký kedy na začiatku dúfala.Najsilnejší zážitok býva ten posledný. Tak ako posledná veta v knihe, ktorá čitateľovi odhalí, že zrejme čítal úplne inú knihu, než myslel.
Viac

  • Počet strán: 216 strán
  • ISBN13:9788057008118

RECENZIA: Kirsten

27. 3. 2020

Kirsten  Marek Kollár   Pred očami sa nám odvíja silný príbeh piatich mladých ľudí – tínedžerov. Skladačka na prvý pohľad rôznych životov a udalostí, ktorá sa na konci zleje do jasného obrazu nového začiatku pre všetkých. Pútavý príbeh je len jednou stránkou autorovho vyjadrenia. Hlavné časti tvoria emocionálne pohnútky a vyzdvihnutie správnych a pozitívnych životných rozhodnutí a[...]

Čítať ďalej
Pred očami sa nám odvíja silný príbeh piatich mladých ľudí – tínedžerov. Skladačka na prvý pohľad rôznych životov a udalostí, ktorá sa na konci zleje do jasného obrazu nového začiatku pre všetkých. Pútavý príbeh je len jednou stránkou autorovho vyjadrenia. Hlavné časti tvoria emocionálne pohnútky a vyzdvihnutie správnych a pozitívnych životných rozhodnutí a motivácie.Táto kniha čitateľovi pomáha zamyslieť sa nad tým, že život sa dá žiť nesebecky a altruisticky. Hlavná hrdinka – Kirsten – sa napriek osobnej tragédii snaží byť užitočnou predovšetkým pre ľudí vo svojom okolí. Jej rozhodnutia sú často prekvapivé. Vyberá si zložitejšiu cestu trpezlivosti, ktorá nakoniec vedie k väčšiemu dobru pre všetkých. Postupne sa učí, že ak sa zriekne okamžitého úspechu v mene iného človeka alebo vhodnejšieho času, výsledok môže byť lepší, než v aký kedy na začiatku dúfala.Najsilnejší zážitok býva ten posledný. Tak ako posledná veta v knihe, ktorá čitateľovi odhalí, že zrejme čítal úplne inú knihu, než myslel.

Mohlo by sa vám páčiť