Red wine 69

Roman Horňák
Elist • 2021

Hovorí sa, že pomsta býva sladká, no z tejto priam mrazí. Čo bolo pre jedného zábavou a flirtom, pre druhého predstavovalo zradu, ktorá sa zmenila na diabolskú pomstu. Zahrávať sa s citmi sa skutočn...mi sa skutočne nevypláca. A boj o holý život sa môže začať… Detektívi sú vystavení desivému obrazu zla. Naozaj je niekto schopný niečoho takého? Skutočne dokáže niekto spáchať také ohavnosti na iných ľuďoch? Hrôzostrašné nálezy končatín a znetvorených tiel… Prečo? Kto za to môže? Aký dôvod má táto beštia, ktorá sa ani nedá nazvať človekom? Veľa otázok, no žiadne odpovede. Vrah musí byť odhalený skôr, ako dokoná svoj pekelný plán – pomstu za zradu, na ktorú tak dlho čakal. Zlo nezabúda! Zlo si brúsi zuby! Zlo pachtí po krvi!
Viac

  • Počet strán: strán
  • ISBN13:9788081973833

Pomsta vyčkáva na svoju príležitosť. Je úplne jedno, koľko rokov ubehne. Karmu neoklamete. Niektorí ľudia však odmietajú len tak vyčkávať na spravodlivosť. Hlavne sadistickí vrahovia ju chcú zobrať do vlastných rúk. Ďalšie besnenie sa začína.Tento príbeh je hrôzostrašnejší a osobnejší ako tie predchádzajúce. Na povrch vyplávajú zvláštne súvislosti a záleží iba na profesionalite[...]

Hovorí sa, že pomsta býva sladká, no z tejto priam mrazí. Čo bolo pre jedného zábavou a flirtom, pre druhého predstavovalo zradu, ktorá sa zmenila na diabolskú pomstu. Zahrávať sa s citmi sa skutočne nevypláca. A boj o holý život sa môže začať… Detektívi sú vystavení desivému obrazu zla. Naozaj je niekto schopný niečoho takého? Skutočne dokáže niekto spáchať také ohavnosti na iných ľuďoch? Hrôzostrašné nálezy končatín a znetvorených tiel… Prečo? Kto za to môže? Aký dôvod má táto beštia, ktorá sa ani nedá nazvať človekom? Veľa otázok, no žiadne odpovede. Vrah musí byť odhalený skôr, ako dokoná svoj pekelný plán – pomstu za zradu, na ktorú tak dlho čakal. Zlo nezabúda! Zlo si brúsi zuby! Zlo pachtí po krvi!

Mohlo by sa vám páčiť