Veľká, šťastná huspeninka

Sarah Andersen
Citadella • 2017

V druhej zbierke komiksov autorka Sarah Andersen začína presne tam, kde v prvej skončila – zahrabaná v perinách, vyhýbajúc sa zodpovednosti, ktorú si vyžaduje každodenná realita. Tento nový komiks (sp...vý komiks (spolu s ilustrovanými, osobne napísanými esejami!) sleduje úspechy a zlyhania mladej autorky počas jazdy na nemilosrdnej húsenkovej dráhe vlastnej stúpajúcej a klesajúcej sebadôvery, odrážajúcej život mladých ľudí. Vykresľuje finančné ťažkosti, kŕče, podrobnosti o kradnutí svetrov i radosť z večera, ktorý strávi sama doma s pizzou v ruke. Všetci na palubu.
Viac

Čítané: 6/2018 Počet strán: 109, 125 Väzba: brožovaná Vydavateľstvo: Citadella Rok vydania:2016, 2017 Ahojte, vítam vás pri novej recenzii na komixovú knižôčku Dospelosť je mýtus a Veľká, šťastná huspeninka.  Tieto dva knihy som si vybrala kvôli tomu, že som mala chuť si prečítať niečo také ľahké, nenáročné, vtipné a milé. A to obe splnili. Knihy sú jednoduché prečítate ich za[...]

V druhej zbierke komiksov autorka Sarah Andersen začína presne tam, kde v prvej skončila – zahrabaná v perinách, vyhýbajúc sa zodpovednosti, ktorú si vyžaduje každodenná realita. Tento nový komiks (spolu s ilustrovanými, osobne napísanými esejami!) sleduje úspechy a zlyhania mladej autorky počas jazdy na nemilosrdnej húsenkovej dráhe vlastnej stúpajúcej a klesajúcej sebadôvery, odrážajúcej život mladých ľudí. Vykresľuje finančné ťažkosti, kŕče, podrobnosti o kradnutí svetrov i radosť z večera, ktorý strávi sama doma s pizzou v ruke. Všetci na palubu.

Mohlo by sa vám páčiť