Lišiak Pax

Sara Pennypacker
Stonožka • 2017

Chlapec Peter a lišiak Pax sú nerozluční priatelia, odkedy Peter líščie mláďa zachránil. Lenže jedného dňa sa stane čosi nepredstaviteľné. Otec narukuje do armády a prinúti Petra vypustiť lišiaka späť...ustiť lišiaka späť do divočiny. O chlapca sa má postarať starý otec, päťsto kilometrov od domova. A pre Paxa tam nie je miesto. A tak sa chlapec – napriek blízkosti vojny – vyberie svojho lišiaka hľadať. Pax medzitým vytrvalo čaká na svojho chlapca a vydáva sa na vlastné dobrodružstvo... Oceňovaná autorka Sara Pennypackerová prináša čitateľom dojímavý príbeh o cene za vojnu a o sile priateľstva. Pre čitateľov od 10 rokov.
Viac

Books Zvýraznené A simple favor Darcey Bellová deti fingovaný zločin krádež Láskavosť mamičky moje knihy odporúčam prečítať pátranie peniaze priateľstvo thriller tip na knihu vražda zmiznutie

Žáner: beletria, deti - mládežVydavateľstvo: Stonožka Počet strán: 248Väzba: pevná Originálny názov: PaxAnotácia:Chlapec Peter a lišiak Pax sú nerozluční priatelia, odkedy Peter líščie mláďa zachránil. Lenže jedného dňa sa stane čosi nepredstaviteľné. Otec narukuje do armády a prinúti Petra vypustiť lišiaka späť do divočiny. O chlapca sa má postarať starý otec, päťsto kilometrov od domova.[...]

Detské Sara Pennypackerová

Z anglického originálu- PaxŽáner-  detskéPreklad- Michal JedinákSéria- /Počet strán- 248Väzba- pevná väzba Rok vydania- 2017Vydavateľstvo- IkarČítané- júl 2017Viac informácií o titule nájdete na tomto odkaze.Čítaj ďalej...:)

Chlapec Peter a lišiak Pax sú nerozluční priatelia, odkedy Peter líščie mláďa zachránil. Lenže jedného dňa sa stane čosi nepredstaviteľné. Otec narukuje do armády a prinúti Petra vypustiť lišiaka späť do divočiny. O chlapca sa má postarať starý otec, päťsto kilometrov od domova. A pre Paxa tam nie je miesto. A tak sa chlapec – napriek blízkosti vojny – vyberie svojho lišiaka hľadať. Pax medzitým vytrvalo čaká na svojho chlapca a vydáva sa na vlastné dobrodružstvo... Oceňovaná autorka Sara Pennypackerová prináša čitateľom dojímavý príbeh o cene za vojnu a o sile priateľstva. Pre čitateľov od 10 rokov.

Mohlo by sa vám páčiť