Džínsový denník

Zuzka Šulajová

Dostupné aj v kolekcii za výhodnú cenu! Objav roka 2007. Čítať cudzie denníky by sa nemalo, ale pätnásťročná Paula vás pozýva, aby ste sa začítali do jej pestrého tínedžerského života. Spoznáte jej ro...vota. Spoznáte jej rodinu, zoznámite sa s jej najlepšími kamarátmi a rozlúštite spolu s nimi záhadu chalanských citov. Nehovoriac, že sa spolu s nimi od srdca zasmejete.
Viac

Autor : Zuzka Šulajová Počet strán : 295 Rok vydania :  2007 Vydavateľstvo : Slovenský spisovateľ Dej: Paula je pätnásťročné dievča, ktoré odchádza zo základnej školy a začína študovať na strednej škole. Spolu s novou strednou školou prichádzajú noví priatelia, profesori a skúsenosti. Paulina najlepšia kamarátka sa volá Denisa. Denisa mala už veľa skúseností s chalanmi, no Paula ešte[...]

Dostupné aj v kolekcii za výhodnú cenu! Objav roka 2007. Čítať cudzie denníky by sa nemalo, ale pätnásťročná Paula vás pozýva, aby ste sa začítali do jej pestrého tínedžerského života. Spoznáte jej rodinu, zoznámite sa s jej najlepšími kamarátmi a rozlúštite spolu s nimi záhadu chalanských citov. Nehovoriac, že sa spolu s nimi od srdca zasmejete.

Mohlo by sa vám páčiť