Jak se máš, Eliško?

Lucie Sunková
65. pole • 2015

Co všechno prožije myška za jediný den? Výtvarnice a režisérka Lucie Sunková oživuje plyšovou hračku a vypráví poutavý obrázkový příběh, ve kterém originálním způsobem kombinuje fotografie s kresbou. ... fotografie s kresbou. Zavádí děti do času babiček a dědečků, kdy se pralo na valše a topilo v kamnech. Příběh myšky Elišky láká děti do tajuplného světa, který jim však bude blízký a známý. Eliščina drobná dobrodružství je možné dále rozvíjet a klást dospělým všetečné otázky. Pro děti od 3 let.
Viac

  • Počet strán: 48 strán
  • ISBN13:9788087506677

recenzie 65.pole cesky

Má aj vaše dieťa obdobie, keď sa hodiny dokáže hrať s plyšákmi, poníkmi alebo stavať garáže a dialnice pre autá? Tvorí pre ne dialógy, prehráva si skutočné aj fantastické situácie? Pampúch si sám pre seba takéto hry pomenoval „divadielko“.  Pozvánkou do podobného divadielka je aj útla kniha Lucie Sunkové. V hlavnej úlohe: malá myška Eliška. Lucie… Continue reading Jak se máš, Eliško? →

Čítať ďalej
Co všechno prožije myška za jediný den? Výtvarnice a režisérka Lucie Sunková oživuje plyšovou hračku a vypráví poutavý obrázkový příběh, ve kterém originálním způsobem kombinuje fotografie s kresbou. Zavádí děti do času babiček a dědečků, kdy se pralo na valše a topilo v kamnech. Příběh myšky Elišky láká děti do tajuplného světa, který jim však bude blízký a známý. Eliščina drobná dobrodružství je možné dále rozvíjet a klást dospělým všetečné otázky. Pro děti od 3 let.

Mohlo by sa vám páčiť