Mama klame

Michel Bussi
Motto • 2016

Triapolročný Malone tvrdí školskému psychológovi Vasilovi, že jeho mama nie je jeho skutočná matka, a aj keď sa zdá, že to nie je možné, psychológ mu verí. Lenže pamäť dieťaťa je nestála a spomienky r...nestála a spomienky rýchlo miznú. Vasile sa musí poponáhľať. Spočiatku pátra na vlastnú päsť. Zistí, že Malone so sebou všade nosí plyšovú hračku Gutiho, s ktorou sa záhadným spôsobom rozpráva. Súvislosti sú však čoraz podozrivejšie, a tak sa Vasile obráti na políciu.
Viac

  • Počet strán: 480 strán
  • ISBN13:9788026707967
  • Originálny názov: Maman a tort

2017 blog Detektivník knihy recenze červen

Název: Maminka neříká pravdu Originální název: Maman a tort Autor: Michel BUSSIPřekladatelka: Dana Melanová Vydáno: listopad 2016 Nakladatelství: Motto Počet stran: 456 Jak zareaguje psycholog Vasile poté, co mu malý chlapec řekne, že jeho maminka není jeho maminka? Zkrátka, že je to zcela cizí žena. Psycholog dítěti věří a pouští se do nesnadného a hlavně nebezpečného vyšetřování.[...]

Čítať ďalej
Triapolročný Malone tvrdí školskému psychológovi Vasilovi, že jeho mama nie je jeho skutočná matka, a aj keď sa zdá, že to nie je možné, psychológ mu verí. Lenže pamäť dieťaťa je nestála a spomienky rýchlo miznú. Vasile sa musí poponáhľať. Spočiatku pátra na vlastnú päsť. Zistí, že Malone so sebou všade nosí plyšovú hračku Gutiho, s ktorou sa záhadným spôsobom rozpráva. Súvislosti sú však čoraz podozrivejšie, a tak sa Vasile obráti na políciu.

Mohlo by sa vám páčiť