Nech sneží

John Green Maureen Johnson Lauren Myracle
YOLi • 2015

Na Štedrý večer sa na mestečko Gracetown zosype bohatá snehová nádielka. Zasnežená vianočná krajina je síce hotová idylka, ale všetko s mierou. Pre nezjazdné cesty a metrové záveje kolabuje doprava a ...labuje doprava a kalamita je na svete. Trom mladým ľuďom a ich priateľom v okamihu prekazí sviatočné plány a zdá sa, že ich čaká najhoršia noc v živote. Veď kto by chcel namiesto rozbaľovania darčekov uviaznuť vo vlaku bez elektriny, riskovať život kvôli štrnástim upišťaným roztlieskavačkám či zháňať miniprasiatko v skolabovanom meste? Iba ak by sa katastrofa zmenila na skutočné čaro Vianoc... Dojímavé, zábavné, čarovné – tri skvelé príbehy od trojice najpredávanejších autorov pre mládež!
Viac

  • Počet strán: strán
  • ISBN13:9788055144603
  • Originálny názov: Let it Snow

Autor: John Green, Maureen Johnson, Lauren MyraclePočet strán: 304Vydavateľstvo: IkarRok vydania: 2015Nech sneží - tri uzimené ľúbostné príbehy. Myslím, že túto knihu je najlepšie čítať cez vianočné obdobie, no ak si chcete pripomenúť vianočnú atmosféru aj inokedy, vezmite si túto knihu do ruky, uvarte teplý čaj, zapáľte sviečku a máte Vianoce ako vyšité. :-) Na túto knihu som čítala veľa[...]

Na Štedrý večer sa na mestečko Gracetown zosype bohatá snehová nádielka. Zasnežená vianočná krajina je síce hotová idylka, ale všetko s mierou. Pre nezjazdné cesty a metrové záveje kolabuje doprava a kalamita je na svete. Trom mladým ľuďom a ich priateľom v okamihu prekazí sviatočné plány a zdá sa, že ich čaká najhoršia noc v živote. Veď kto by chcel namiesto rozbaľovania darčekov uviaznuť vo vlaku bez elektriny, riskovať život kvôli štrnástim upišťaným roztlieskavačkám či zháňať miniprasiatko v skolabovanom meste? Iba ak by sa katastrofa zmenila na skutočné čaro Vianoc... Dojímavé, zábavné, čarovné – tri skvelé príbehy od trojice najpredávanejších autorov pre mládež!

Mohlo by sa vám páčiť