Mesto zrkadiel

Justin Cronin
Ikar • 2017

Posledný boj a konečné zúčtovanie Justin Cronin vo svojej medzinárodne uznávanej trilógii vytvoril nezabudnuteľný obraz apokalyptického sveta, ktorý sa raz a navždy zmenil po nevydarenom vládnom exper...vládnom experimente. Je to dych vyrážajúci príbeh o prežití a sebaobetovaní.
Viac

Zvýraznený článok Sci-Fi / Fantasy Recenzie

Upírska apokalypsa trochu inak Záverečná časť o epidémii, ktorá takmer vyhubila ľudstvo, prináša pre milovníkov fantasy a upírskej tematiky diametrálne odlišný pohľad na to, ako by svet vyzeral, keby upíri vznikli formou nákazy. Dozviete sa viac o prvom nakazenom a o boji medzi dobrom a zlom v rozvrátenej spoločnosti.

Čítať ďalej

Recenzie Sci-fi a fantasy recenzia sci-fi upíri zahraniční autori

Povedať, že som sa na záverečný diel skvelej série Přechod tešila, by bolo hrubé podcenenie situácie. Čakala som na akékoľvek správy, pravidelne kontrolovala facebookové stránky autora a v duchu ho postrkovala, aby sa neflákal a konečne tú knihu dopísal. Proste také klasické správanie sa fanúšika nedokončenej série. Nakoniec sa moje prianie stalo skutočnosťou a Město zrcadel sa objavilo na […]

Čítať ďalej
Posledný boj a konečné zúčtovanie Justin Cronin vo svojej medzinárodne uznávanej trilógii vytvoril nezabudnuteľný obraz apokalyptického sveta, ktorý sa raz a navždy zmenil po nevydarenom vládnom experimente. Je to dych vyrážajúci príbeh o prežití a sebaobetovaní.

Mohlo by sa vám páčiť