Milovanie s vanilkou

Petra Hederová
Ikar • 2018

Čerstvo rozvedená Lena sa cez sociálne siete zoznámi s Marcelom, ženatým podnikateľom a šarmantným pretekárom, ktorý navyše žije päťsto kilometrov od nej. Zamilujú sa do seba a začnú plánovať spoločnú... plánovať spoločnú budúcnosť. Postupne vyplávajú na povrch problémy vzťahu na diaľku. Lena má výčitky svedomia, že láka Marcela preč od detí. A aby prekážok nebolo málo, vyjde najavo, že Marcel má v intímnej oblasti špeciálne túžby. Bude ich Lena schopná splniť a tak zachrániť ich lásku?
Viac

  • Počet strán: strán
  • ISBN13:9788055158037

Recenzie

romantické divadlo

Príbeh ako iný alebo je predsa niečím výnimočný? „Tuho ma objal. Želala som si, aby sa zastavil čas. Nechcela som myslieť na to, ako tie štyri hodiny, čo sme pre seba mali, rýchlo ubehnú. Bolo mi strašne dobre a konečne som sa cítila milovaná. Stáli sme tam asi desať minút a predvádzali romantické divadlo cestujúcim, až kým sa vlak nepohol z nástupištia.“ (str. 92)

Beletria pre ženy Blog Môj názor na knihu beletria pre ženy dnes čítam erotika Ikar Milovanie s vanilkou Petra Hederová romantika tip na knihu virtuálna zoznamka

cezhraničný vzťah

Nikdy by som neverila, že mi nejaká kniha pripomenie, čo som prežila. Aj ja som mala kedysi cezhraničný vzťah. Presne… Čítaj viac→ Príspevok RECENZIA: Kniha Milovanie s vanilkou mi pripomenula moju minulosť zobrazený najskôr Knihy a cestovanie.

Knižná predstavovačka Ikar

knižný trh

Petra Hederová, ktorú čitatelia môžu poznať pod doterajším pseudonymom Lena Lemonová, prichádza na knižný trh s novinkou Milovanie s vanilkou. O čom je tento román s erotickými prvkami a čím sa autorka pri písaní knihy nechala inšpirovať? VYDAVATEĽSTVO: Ikar ROK VYDANIA: 2018 ŽÁNER: Román POČET STRÁN: 216 VÄZBA: pevná   Petra Hederová, vlastným menom Petronela […] The post PREDSTAVUJEM:[...]

Čerstvo rozvedená Lena sa cez sociálne siete zoznámi s Marcelom, ženatým podnikateľom a šarmantným pretekárom, ktorý navyše žije päťsto kilometrov od nej. Zamilujú sa do seba a začnú plánovať spoločnú budúcnosť. Postupne vyplávajú na povrch problémy vzťahu na diaľku. Lena má výčitky svedomia, že láka Marcela preč od detí. A aby prekážok nebolo málo, vyjde najavo, že Marcel má v intímnej oblasti špeciálne túžby. Bude ich Lena schopná splniť a tak zachrániť ich lásku?

Mohlo by sa vám páčiť