Život Adama 2: Rebel to má ťažké!

Peter Opet
YOLi • 2017

Tento titul je dostupný tiež v kolekcii s originálnym tričkom Ahoj, som šiestak Adam. Mám jedenásť rokov, veľa záľub, dvoch súrodencov aj dvoch rodičov. Som normálny školák, ktorého zaujímajú baby,...o zaujímajú baby, zábava, pyrotechnika, longboard, muzika aj hranie sa na počítači. Život ma baví, keď je poriadna sranda! Sranda sa však nedá skĺbiť s povinnosťami. Priznávam, občas som trochu prchký a povinnosti aj krivdu znášam ťažko. Za všetko však môžu hormóny! Učili sme sa o nich na prírodovede. Ja tomu príliš neverím, lebo som hormóny nikdy nevidel. Ale vyhovoriť sa na ne dá kvalitne.
Viac

  • Počet strán: strán
  • ISBN13:9788055156484
  • Séria: Život Adama

Recenzie

Niektoré príbehy by nemali mať pokračovanie Nechce si dať opraviť zub, myslí si, že prechytráči rodičov a získa väčšie vreckové. Ofrfle každú turistiku, tvrdohlavo odmieta autoritu rodičov a myslí si, že má vždy a vo všetkom pravdu. Pyrotechnika, počítač a sprejerstvo. Toto všetko popisuje Adama, šiestaka na súkromnej škole, ktorý rebeluje vždy a všade. Na trhu s detskými knihami je[...]

Čítať ďalej
Tento titul je dostupný tiež v kolekcii s originálnym tričkom Ahoj, som šiestak Adam. Mám jedenásť rokov, veľa záľub, dvoch súrodencov aj dvoch rodičov. Som normálny školák, ktorého zaujímajú baby, zábava, pyrotechnika, longboard, muzika aj hranie sa na počítači. Život ma baví, keď je poriadna sranda! Sranda sa však nedá skĺbiť s povinnosťami. Priznávam, občas som trochu prchký a povinnosti aj krivdu znášam ťažko. Za všetko však môžu hormóny! Učili sme sa o nich na prírodovede. Ja tomu príliš neverím, lebo som hormóny nikdy nevidel. Ale vyhovoriť sa na ne dá kvalitne.

Mohlo by sa vám páčiť