Maľovaná príroda: Farby v prírode

Magdalena Konečná Jana Sedláčková Štěpánka Sekaninová
Albatros • 2019

Vydajte sa spolu s nami na prechádzku paletou dvanástich najznámejších farieb a ich odtieňovPríroda hrá všetkými farbami. Ale ako taká zelená chutí? Ako vonia modrá alebo ružová? Ktorý zvuk pripomína ...� zvuk pripomína žltá a aká by mohla byť na dotyk? Vedeli ste, že veľa jemných odtieňov farieb dostalo svoje pomenovanie podľa rastlín, zvierat a nerastov? Uvidíte, ako sú s pestrofarebným svetom okolo nás prepojené. Nájdete tieto spojenia? A dokážete podľa návodu na konci knihy namiešať farby rovnako, ako to robí príroda?
Viac

  • Počet strán: 32 strán
  • ISBN13:9788000056876

Asi sa už budem opakovať, keď opäť spomeniem, že v poslednom čase vychádzajú nádherné detské knihy. Tak je to aj s knihou, ktorú vám chcem predstaviť dnes. Maľovaná príroda – Farby v prírode, ktorú napísali autorky Jana Sedláčková spolu so Štěpánkou Sekaninovou, je nádherná. Môj syn je momentálne v období, keď ho začíname učiť farby. Preto som sa tejto … Čítať ďalej Maľovaná príroda – Farby v[...]

Čítať ďalej
Vydajte sa spolu s nami na prechádzku paletou dvanástich najznámejších farieb a ich odtieňovPríroda hrá všetkými farbami. Ale ako taká zelená chutí? Ako vonia modrá alebo ružová? Ktorý zvuk pripomína žltá a aká by mohla byť na dotyk? Vedeli ste, že veľa jemných odtieňov farieb dostalo svoje pomenovanie podľa rastlín, zvierat a nerastov? Uvidíte, ako sú s pestrofarebným svetom okolo nás prepojené. Nájdete tieto spojenia? A dokážete podľa návodu na konci knihy namiešať farby rovnako, ako to robí príroda?

Mohlo by sa vám páčiť