Na dvore z hviezd a mrazu

Sarah J. Maas
Slovart • 2019

Novela k jednej z najúspešnejších fantasy ság Na dvore z tŕňov a ruží!Feyre, Rhys a ich priatelia sú zaneprázdnení odstraňovaním škôd, ktoré počas pohnutých časov vojny utrpel Nočný dvor a taktiež zna...ný dvor a taktiež značne zmenený zvyšok sveta. Ale Zimný slnovrat je konečne tu a s ním aj zaslúžený oddych. No ani slávnostná atmosféra nedokáže celkom zahnať temné tiene minulosti a Feyre zisťuje, že tí, na ktorých jej najviac záleží, sú poznačení hlbšie, než si pôvodne myslela - a že rany, čo utŕžili, môžu mať nedozerný vplyv na budúcnosť celého dvora. Povinné čítanie pre všetkých fanúšikov bestsellerovej trilógie o ďalších osudoch hrdinov, ktorých si zamilovali čitatelia po celom svete.Komu sa kniha môže páčiť: Všetkým fanúšikom trilógie Na dvore z tŕňov a ruží. A tiež tým, ktorí milujú napätie a boj o záchranu sveta.
Viac

  • Počet strán: 224 strán
  • ISBN13:9788055636948

Sarah J. Maas patrí medzi svetoznáme autorky young adult a fantasy, ktorú nepochybne netreba veľmi predstavovať. Na svojom konte The post Na dvore z tŕňov a ruží : Na dvore z hviezd a mrazu – Sarah J. Maas appeared first on Fantasy knihy.

Čítať ďalej

Názov: Na dvore z hviezd a mrazu Originálny názov: A Court of The Frost and StarlightAutorka: Sarah J. MaasSéria: Na dvore z tŕňov a ružíPoradie v sérii: doplnková novelaPočet strán: 224Rok vydania: 2019 Sarah J. Maas patrí medzi svetoznáme autorky young adult a fantasy, ktorú nepochybne netreba veľmi predstavovať. Na svojom konte má sériu Trón … Pokračovať v čítaní "Na dvore z tŕňov a ruží[...]

Čítať ďalej
Novela k jednej z najúspešnejších fantasy ság Na dvore z tŕňov a ruží!Feyre, Rhys a ich priatelia sú zaneprázdnení odstraňovaním škôd, ktoré počas pohnutých časov vojny utrpel Nočný dvor a taktiež značne zmenený zvyšok sveta. Ale Zimný slnovrat je konečne tu a s ním aj zaslúžený oddych. No ani slávnostná atmosféra nedokáže celkom zahnať temné tiene minulosti a Feyre zisťuje, že tí, na ktorých jej najviac záleží, sú poznačení hlbšie, než si pôvodne myslela - a že rany, čo utŕžili, môžu mať nedozerný vplyv na budúcnosť celého dvora. Povinné čítanie pre všetkých fanúšikov bestsellerovej trilógie o ďalších osudoch hrdinov, ktorých si zamilovali čitatelia po celom svete.Komu sa kniha môže páčiť: Všetkým fanúšikom trilógie Na dvore z tŕňov a ruží. A tiež tým, ktorí milujú napätie a boj o záchranu sveta.

Mohlo by sa vám páčiť