Láska za plotom

Mária Lazárová
Rory • 2020

Nežná obrázková kniha o sile túžby a snov. Na konci dediny pod lesom býva babička s deduškom. Každý deň je rovnaký, no iba do chvíle, keď sa za ich plotom objaví nečakaná návšteva... Slovenská a...va... Slovenská autorka obľúbených detských kníh Mária Lazárová si tentoraz prizvala na pomoc ilustrátorku Andreu Schmidtovú, ktorej nádherné ilustrácie vdýchli jej krehkému príbehu o dvoch osamelých starých ľuďoch neopakovateľné čaro. Vznikla tak kniha prihovárajúca sa nielen deťom, ale aj dospelým. Pretože túžba starých rodičov po objatí vnúčat asi nikdy nebola aktuálnejšia.
Viac

  • Počet strán: strán
  • ISBN13:9788097373207

Mária Lazárová je v detskom knižnom svete známy pojem. Má na svojom konte už niekoľko kníh. Jedna z nich, Ema a ružová veľryba, dokonca získala titul Najkrajšia kniha roka a teší sa úspechu aj v Ázii. Ja som si pre vás pripravila recenziu jej ostatnej knihy Láska za plotom. Babička s deduškom žijú na konci dediny blízko lesa. Ich dni sa … Čítať ďalej Láska za plotom (Mária Lazárová)

Nežná obrázková kniha o sile túžby a snov. Na konci dediny pod lesom býva babička s deduškom. Každý deň je rovnaký, no iba do chvíle, keď sa za ich plotom objaví nečakaná návšteva... Slovenská autorka obľúbených detských kníh Mária Lazárová si tentoraz prizvala na pomoc ilustrátorku Andreu Schmidtovú, ktorej nádherné ilustrácie vdýchli jej krehkému príbehu o dvoch osamelých starých ľuďoch neopakovateľné čaro. Vznikla tak kniha prihovárajúca sa nielen deťom, ale aj dospelým. Pretože túžba starých rodičov po objatí vnúčat asi nikdy nebola aktuálnejšia.

Mohlo by sa vám páčiť