Na toto vás nikto nepripraví TOP #68

Jaro Bekr
Ikar • 2022

Choreograf a tanečník Jaro Bekr je už pár rokov aj otec dvoch detí – Zary a Lea. O zážitky s nimi sa (už pred ich príchodom na svet) delil s verejnosťou na sociálnych sieťach a v úspešnom blogu v časo...nom blogu v časopise, teraz tieto zápisky vydáva knižne. Nevynecháva ani svoju manželku Moniku Hilmerovú – sú v tom spolu. Autenticky, svojským jazykom a hlavne s humorom opisuje, ako sa rodičovská zodpovednosť a zároveň nedokonalosť prejavuje v praxi. Ako vnímajú svet deti aj čím obohatili ten jeho. Keď sa mal narodiť Leo, bál som sa, lebo som si nevedel predstaviť, že keď Zarku tak strašne milujem, ako to bude s láskou k nemu. Ako budem tú lásku deliť, či nedostane niekto z nich väčší diel lásky... Hlupák, nevedel som, že počtom detí sa láska nedelí, ale násobí. Martinus.sk · Čítanie z knihy NA TOTO VÁS NIKTO NEPRIPRAVÍ (Jaro Bekr)
Viac

  • Počet strán: 152 strán
  • ISBN13:9788055185828

  „…vidieť svoju manželku s odsávačkou? Diabolský vynález. Len to zhrniem, na ten pohľad a ten zvuk odsávačky do smrti nezabudnete :). Ak by roboti točili porno, tak toto bude ako predohra. Ich chápem, ale ja ďakujem, neprosím…“   Tanečník a... The post Tanečník Jaro Bekr o otcovstve, manželstve a výchove detí s herečkou Monikou Hilmerovou v novej knihe plnej nadhľadu a sebairónie appeared[...]

Choreograf a tanečník Jaro Bekr je už pár rokov aj otec dvoch detí – Zary a Lea. O zážitky s nimi sa (už pred ich príchodom na svet) delil s verejnosťou na sociálnych sieťach a v úspešnom blogu v časopise, teraz tieto zápisky vydáva knižne. Nevynecháva ani svoju manželku Moniku Hilmerovú – sú v tom spolu. Autenticky, svojským jazykom a hlavne s humorom opisuje, ako sa rodičovská zodpovednosť a zároveň nedokonalosť prejavuje v praxi. Ako vnímajú svet deti aj čím obohatili ten jeho. Keď sa mal narodiť Leo, bál som sa, lebo som si nevedel predstaviť, že keď Zarku tak strašne milujem, ako to bude s láskou k nemu. Ako budem tú lásku deliť, či nedostane niekto z nich väčší diel lásky... Hlupák, nevedel som, že počtom detí sa láska nedelí, ale násobí. Martinus.sk · Čítanie z knihy NA TOTO VÁS NIKTO NEPRIPRAVÍ (Jaro Bekr)

Mohlo by sa vám páčiť