Jeleň v Paríži

Jana Bukovinová
Slovart • 2022

Jeleň v Paríži opisuje príbeh, ktorý sa naozaj stal. Je to príbeh kaviarne, ktorú si v Paríži autorka knihy otvorila a niekoľko rokov úspešne prevádzkovala. Zaznamenáva príbehy ľudí, čo v kaviarni pra...čo v kaviarni pracovali a zanechali v nej svoju stopu, ale i príbehy hostí, susedov, priateľov, ktorí vstúpili nielen do života kaviarne, ale aj jej majiteľky. Vôňu kávy, bezlepkového chleba i koláčov z kaviarne so zvláštnym názvom Thank you, my deer zacítite i zo strán knihy. Jeleň v Paríži je príbehom o odvahe a túžbe podávať ľuďom jedlo a kávu a sledovať, ako im to robí dobre na duši, a aj o tom, že sny si treba plniť.
Viac

  • Počet strán: 208 strán
  • ISBN13:9788055657745

Slovenská autorka Jana Bukovinová sa rozhodla čitateľom priblížiť cestu za splnením si svojho sna. Vlastný príbeh, ktorý je plný najrôznejších emócií, zhmotnila do knihy Jeleň v Paríži (Slovart 2022). „Bolo raz jedno slovenské dievča, ktoré sedelo v kancelárii a snívalo, že si... The post RECENZIA: Jana Bukovinová – Jeleň v Paríži (Príbeh jednej kaviarne) appeared first on Prečítané.sk.

Jeleň v Paríži opisuje príbeh, ktorý sa naozaj stal. Je to príbeh kaviarne, ktorú si v Paríži autorka knihy otvorila a niekoľko rokov úspešne prevádzkovala. Zaznamenáva príbehy ľudí, čo v kaviarni pracovali a zanechali v nej svoju stopu, ale i príbehy hostí, susedov, priateľov, ktorí vstúpili nielen do života kaviarne, ale aj jej majiteľky. Vôňu kávy, bezlepkového chleba i koláčov z kaviarne so zvláštnym názvom Thank you, my deer zacítite i zo strán knihy. Jeleň v Paríži je príbehom o odvahe a túžbe podávať ľuďom jedlo a kávu a sledovať, ako im to robí dobre na duši, a aj o tom, že sny si treba plniť.

Mohlo by sa vám páčiť