Domček v Írsku

Julie Caplin
Cosmopolis • 2023

Urobte si pohodlie na vašej obľúbenej pohovke a pri pohári lahodného chladeného pivka a sladučkej éclairke si vychutnajte príbeh plný vášne a prekvapení. Pri jeho čítaní pochopíte, že keď sa uvoľníte ...e keď sa uvoľníte a dovolíte životu, aby sa spontánne dial, možno vám do cesty privedie lásku, o ktorej sa vám ani nesnívalo. Spomínate si na vždy rozumnú právničku Hannah, sestru Míny z príbehu o romantickej chate v zasneženom Švajčiarsku? Hannah si jedného dňa uvedomí, že jej život je až príliš nudný a podriadený logickým úvahám, a rozhodne sa urobiť niečo nečakané. Prihlási sa do kurzu varenia v preslávenej kuchárskej škole Killorgally v Írsku. Už počas prvej noci v Dubline sa jej však prihodí niečo nečakané. V hoteli sa stretne s príťažlivým mužom, ktorý ju pozve na večeru. A ani zďaleka nezostane len pri nej. Hannah je prekvapená sama zo seba, no rozhodne sa, že to, čo sa stalo v Dubline, tam aj zostane. Aké veľké je však jej prekvapenie, keď Conora stretne v Killorgally a zistí, že ide o svetoznámeho kuchára a navyše syna majiteľky kuchárskej školy.
Viac

Sumár recenzie
Recenzia na knihu "Domček v Írsku" je pozitívna. Kniha je osviežujúca, zábavná a čitateľov vtiahne do príbehu. Autor skutočne zachytáva atmosféru Írska a jeho krásu. Príbeh je dobre vykreslený, postavy sú sympatické a s rozvojom vzťahov čitateľa zaujme. Hlavná myšlienka príbehu je presvedčivo zobrazená a pekne uzatvorená.

originálny názov ďalší deň kulinárska škola kuchárske základy klasická romantická linka nekonečný stereotyp drahý šesťtýždňový kuchársky kurz prestížna celebrita priateľská nálada vzájomná empatia vzájomná interakcia intenzívnejšia dej

Autor: Julie CaplinOriginálny názov: The Cosy Cottage in Ireland Vydavateľstvo: Grada 2022Séria: Romantic Escapes Diel:  8/8Počet strán: 340Žáner:  chic-lit, feel good románMoje hodnotenie knihy: 4*/5*Moje hodnotenie obálky: 5*/5*Anotácia:Uvelebte se v oblíbeném křesle a užijte si výlet za dobrým jídlem a pitím na krásný irský venkov.Hannah se rozhodla pro velkou životní změnu. Opustí kariéru[...]

Urobte si pohodlie na vašej obľúbenej pohovke a pri pohári lahodného chladeného pivka a sladučkej éclairke si vychutnajte príbeh plný vášne a prekvapení. Pri jeho čítaní pochopíte, že keď sa uvoľníte a dovolíte životu, aby sa spontánne dial, možno vám do cesty privedie lásku, o ktorej sa vám ani nesnívalo. Spomínate si na vždy rozumnú právničku Hannah, sestru Míny z príbehu o romantickej chate v zasneženom Švajčiarsku? Hannah si jedného dňa uvedomí, že jej život je až príliš nudný a podriadený logickým úvahám, a rozhodne sa urobiť niečo nečakané. Prihlási sa do kurzu varenia v preslávenej kuchárskej škole Killorgally v Írsku. Už počas prvej noci v Dubline sa jej však prihodí niečo nečakané. V hoteli sa stretne s príťažlivým mužom, ktorý ju pozve na večeru. A ani zďaleka nezostane len pri nej. Hannah je prekvapená sama zo seba, no rozhodne sa, že to, čo sa stalo v Dubline, tam aj zostane. Aké veľké je však jej prekvapenie, keď Conora stretne v Killorgally a zistí, že ide o svetoznámeho kuchára a navyše syna majiteľky kuchárskej školy.

Mohlo by sa vám páčiť