Falošné medové týždne

Christina Lauren
Metafora • 2023

Môže aj medzi dvoma zarytými nepriateľmi vzplanúť láska? Olive Torresová je zvyknutá byť nešťastným dvojčaťom: od nevysvetliteľných nešťastí až po nedávne prepúšťanie sa jej život zdá byť takmer komic...�ivot zdá byť takmer komicky zmätený. Naproti tomu jej sestra Ami je večná šampiónka. Olive musí sledovať, ako sa Ami darí vo všetkom, na čo siahne, a to ešte netuší, že na ňu čaká hotová katastrofa. Vo chvíli, keď sa všetci okrem Olive a Ethana – jej úhlavného nepriateľa – na svadobnej hostine otrávia jedlom, je jasné, že sú jediní, kto môže vyraziť na bezplatné medové týždne na exotický havajský ostrov Maui. Stojí desať dní blaženosti za to, aby zakopali vojnovú sekeru a hrali sa na milujúcich novomanželov? A naozaj Olive svoje šťastie len predstiera?
Viac

Sumár recenzie
Recenzia na knihu "Falošné medové týždne" je veľmi kladne ladená. Autor knihu hodnotí ako romantický a zábavný príbeh s dobrým tempom a sympatickými hlavnými postavami. Podľa neho je kniha perfektná pre milovníkov romantického žánru a odporúča ju všetkým, ktorí si chcú oddýchnuť a načerpať pozitívnu energiu. Kniha je označená ako skvelá voľba na oddych, pri ktorom si čitateľ užije skvelú a príjemnú zábavu. Podľa recenzie je táto kniha jednoducho nemožné odložiť.

Autor: Christina Lauren Originální název: The Unhoneymooners Český název: Nelíbánky Žánr: 18+, romance, humor, erotika Hodnocení: 3 hvězdičky Jeli byste místo své sestry na líbánky? Se švagrem, kterého nesnášíte? Nesměla bych se jmenovat Olive...

Autor: Christina Lauren Originální název: The Unhoneymooners Český název: Nelíbánky Žánr: 18+, romance, humor, erotika Hodnocení: 3 hvězdičky Jeli byste místo své sestry na líbánky? Se švagrem, kterého nesnášíte? Nesměla bych se jmenovat Olive...

Môže aj medzi dvoma zarytými nepriateľmi vzplanúť láska? Olive Torresová je zvyknutá byť nešťastným dvojčaťom: od nevysvetliteľných nešťastí až po nedávne prepúšťanie sa jej život zdá byť takmer komicky zmätený. Naproti tomu jej sestra Ami je večná šampiónka. Olive musí sledovať, ako sa Ami darí vo všetkom, na čo siahne, a to ešte netuší, že na ňu čaká hotová katastrofa. Vo chvíli, keď sa všetci okrem Olive a Ethana – jej úhlavného nepriateľa – na svadobnej hostine otrávia jedlom, je jasné, že sú jediní, kto môže vyraziť na bezplatné medové týždne na exotický havajský ostrov Maui. Stojí desať dní blaženosti za to, aby zakopali vojnovú sekeru a hrali sa na milujúcich novomanželov? A naozaj Olive svoje šťastie len predstiera?

Mohlo by sa vám páčiť