Glukózová revolúcia

Jessie Inchauspé
Citadella • 2023

Schudnite, utíšte svoje chúťky na sladké, naberte energiu a pritom stále jedzte, čo milujete.Bestseller Dennika USA Today, Wall Street Joournal a okamžitý medzinárodný hit Zlepšite si zdravie - váš sp...vie - váš spánok, náladu, pokožku, zbavte sa maškrtenia a nadváhy – a dokonca spomaľte starnutie s jednoduchými trikmi podloženými vedeckými poznatkami, ktorými si znížite hladinu cukru v krvi, no nebudete sa musieť vzdať jedál, ktoré tak milujete. Glukóza, alebo krvný cukor, je drobná molekula v našom tele, ktorá má obrovský vplyv na naše zdravie. Dostane sa do nášho krvného obehu po konzumácií škrobu alebo sladkých jedál. Deväťdesiat percent z nás trpí následkami vysokej hladiny glukózy v tele a väčšina z nás o tom ani nevie. Aké sú symptómy? Maškrtenie, únava, neplodnosť, hormonálne problémy, akné, vrásky, ... a časom glukóza prispeje k vzniku cukrovky 2. typu, syndrómu polycystických ovárií, rakoviny, demencie a srdcových ochorení. Biochemička Jessie Inchauspé čerpá z najnovších vedeckých poznatkov a vlastného priekopníckeho výskumu a ponúka desať prekvapujúcich trikov, ktoré vám pomôžu udržať hladinu glukózy v rovnováhe a zvrátiť vaše symptómy aj bez toho, aby ste držali diétu alebo sa vzdali milovaných pokrmov. Napríklad: Konzumáciou potravín v správnom poradí schudnete bez námahyTajné ingrediencie vám umožnia vychutnať si dezert a aj tak spaľovať tukyDrobné zmeny vo vašich raňajkách odomknú príval energie a zmiernia maškrtenieTáto zábavná a poučná kniha plná najnovších vedeckých dát predkladá nový spôsob uvažovania o lepšom zdraví. Glukózová revolúcia ponúka tipy, ktoré dokážu drasticky a okamžite zlepšiť váš život, nech už uprednostňujete akékoľvek jedlo.
Viac

Sumár recenzie
Glukózová revolúcia: Kniha od autorky Jessie Inchauspé prináša vedecky podložené informácie o vplyve stravy na zdravie. Autorka vysvetľuje jednoducho prostredníctvom grafov a obrázkov, ako sa správne stravovať pre zdravší život. Kniha ponúka praktické rady a triky, ako udržať glukózovú krivku v norme a zmierniť zdravotné problémy spojené so stravou. Jedným z hlavných prínosov knihy sú príbehy ľudí, ktorí vďaka týmto zmenám zlepšili svoj život.

Schudnite, utíšte svoje chúťky na sladké, naberte energiu a pritom stále jedzte, čo milujete.Bestseller Dennika USA Today, Wall Street Joournal a okamžitý medzinárodný hit Zlepšite si zdravie - váš spánok, náladu, pokožku, zbavte sa maškrtenia a nadváhy – a dokonca spomaľte starnutie s jednoduchými trikmi podloženými vedeckými poznatkami, ktorými si znížite hladinu cukru v krvi, no nebudete sa musieť vzdať jedál, ktoré tak milujete. Glukóza, alebo krvný cukor, je drobná molekula v našom tele, ktorá má obrovský vplyv na naše zdravie. Dostane sa do nášho krvného obehu po konzumácií škrobu alebo sladkých jedál. Deväťdesiat percent z nás trpí následkami vysokej hladiny glukózy v tele a väčšina z nás o tom ani nevie. Aké sú symptómy? Maškrtenie, únava, neplodnosť, hormonálne problémy, akné, vrásky, ... a časom glukóza prispeje k vzniku cukrovky 2. typu, syndrómu polycystických ovárií, rakoviny, demencie a srdcových ochorení. Biochemička Jessie Inchauspé čerpá z najnovších vedeckých poznatkov a vlastného priekopníckeho výskumu a ponúka desať prekvapujúcich trikov, ktoré vám pomôžu udržať hladinu glukózy v rovnováhe a zvrátiť vaše symptómy aj bez toho, aby ste držali diétu alebo sa vzdali milovaných pokrmov. Napríklad: Konzumáciou potravín v správnom poradí schudnete bez námahyTajné ingrediencie vám umožnia vychutnať si dezert a aj tak spaľovať tukyDrobné zmeny vo vašich raňajkách odomknú príval energie a zmiernia maškrtenieTáto zábavná a poučná kniha plná najnovších vedeckých dát predkladá nový spôsob uvažovania o lepšom zdraví. Glukózová revolúcia ponúka tipy, ktoré dokážu drasticky a okamžite zlepšiť váš život, nech už uprednostňujete akékoľvek jedlo.

Mohlo by sa vám páčiť