Podvodníčka

Kristína Ježovičová
Marenčin PT • 2014

Už ste niekedy uvažovali, že na tomto svete existuje niekto, kto sa na vás nápadne podobá? Ako by ste si z oka vypadli a pritom nie ste pokrvne spojení? Dve takmer na vlas rovnaké ženy sa náhodne stre...hodne stretnú na berlínskom letisku. Už na prvý pohľad je jasné, že pochádzajú z celkom odlišných pomerov. Jedna z nich si zúfalo potrebuje vymeniť život. Dokáže klamstvo priniesť skutočné šťastie? Kto z hry vyjde ako víťaz a kto bude porazený?
Viac

  • Počet strán: 224 strán
  • ISBN13:9788081144417

Marenčin PT Recenzie Slovak author

Výmena s človekom, s ktorým sa ledva poznáte. Nie, nie ste príbuzní. Ste len dve neznáme osoby, ktoré sa náhodne stretli. Treba to využiť.Hľadáte šťastie v živote niekoho iného? Je to chyba?Mladá žena stretne na berlínskom letisku svoju dvojníčku. Vtedy sa začnú diať veci. Budú pozitívne alebo nie?Kniha ma zaujala od prvej stránky. Nemohla (a ani nechcela) som sa od nej odlepiť. Záhadná[...]

Čítať ďalej
Už ste niekedy uvažovali, že na tomto svete existuje niekto, kto sa na vás nápadne podobá? Ako by ste si z oka vypadli a pritom nie ste pokrvne spojení? Dve takmer na vlas rovnaké ženy sa náhodne stretnú na berlínskom letisku. Už na prvý pohľad je jasné, že pochádzajú z celkom odlišných pomerov. Jedna z nich si zúfalo potrebuje vymeniť život. Dokáže klamstvo priniesť skutočné šťastie? Kto z hry vyjde ako víťaz a kto bude porazený?

Mohlo by sa vám páčiť