Som Idealista

I Can Academy • 2017

Túto krásnu knihu si môžete kúpiť aj v zaujímavej kolekcii.Som Idealista je kniha plná citátov, ktoré nie vždy hľadajú riešenie, nie vždy motivujú. Niekedy skrátka len dokonale vystihnú život a ľudí p...nú život a ľudí posolstvom, ktoré obsahujú. Niekedy len pomenujú to, čo sme predtým síce cítili, ale nevedeli dať do slov.Som Idealista je pre ľudí, ktorí vidia, ktorí cítia, ktorí žijú. Aby k nim prišli tie správne myšlienky vždy, keď ich potrebujú počuť.
Viac

  • Počet strán: 64 strán
  • ISBN13:9788097225872

Autori: Ivet & Arnold Vydavateľstvo: I Can Academy Žáner: citáty, výroky, aforizmy Rok vydania: 2017 Jazyk: slovenský Počet strán: 64 Táto milá, malá kniha plná citátov a myšlienok, zozbieraných z rôznych zdrojov, obsahuje dokopy 60 citátov...

Čítať ďalej
Túto krásnu knihu si môžete kúpiť aj v zaujímavej kolekcii.Som Idealista je kniha plná citátov, ktoré nie vždy hľadajú riešenie, nie vždy motivujú. Niekedy skrátka len dokonale vystihnú život a ľudí posolstvom, ktoré obsahujú. Niekedy len pomenujú to, čo sme predtým síce cítili, ale nevedeli dať do slov.Som Idealista je pre ľudí, ktorí vidia, ktorí cítia, ktorí žijú. Aby k nim prišli tie správne myšlienky vždy, keď ich potrebujú počuť.

Mohlo by sa vám páčiť