Prvé milovanie na gréckom ostrove

Silvia Okáliová

Dve osemnásťročné dievčatá, Margaréta a Julka, idú po prvý krát samy bez rodičov na prázdniny na grécky ostrov, kde prežijú veľké aj malé lásky. Margaréta zvádza boj medzi hormónom vaječníkov, ktorý j...om vaječníkov, ktorý jej káže: chcem sa milovať, teraz! No túžba hormónov mozgu volá: nesmiem sa milovať skôr, než to bude stopercentné. A čo srdce? A zatiaľ sa Julka oddáva lovu na manželov. Egejské more je tak krásne tyrkysovomodré! Niet inej cesty ako dozrieť, okrem lásky... Tak teda chcete muža - akciovú spoločnosť s mnohými akcionármi, alebo malý novinový stánok? A ako to vlastne urobiť, aby sa do mňa zamiloval?
Viac

  • Počet strán: 157 strán
  • ISBN13:9788097221331

Knižka Silvie Okáliovej Prvé milovanie na gréckom ostrove rozpráva o dvoch mladých dievčatách, ktoré sa ocitnú na svojej prvej samostatnej dovolenke.

Čítať ďalej
Dve osemnásťročné dievčatá, Margaréta a Julka, idú po prvý krát samy bez rodičov na prázdniny na grécky ostrov, kde prežijú veľké aj malé lásky. Margaréta zvádza boj medzi hormónom vaječníkov, ktorý jej káže: chcem sa milovať, teraz! No túžba hormónov mozgu volá: nesmiem sa milovať skôr, než to bude stopercentné. A čo srdce? A zatiaľ sa Julka oddáva lovu na manželov. Egejské more je tak krásne tyrkysovomodré! Niet inej cesty ako dozrieť, okrem lásky... Tak teda chcete muža - akciovú spoločnosť s mnohými akcionármi, alebo malý novinový stánok? A ako to vlastne urobiť, aby sa do mňa zamiloval?

Mohlo by sa vám páčiť