Rozhovory s priateľmi

Sally Rooney
Lindeni • 2020

Debut autorky oceňovaného románu Normálni ľudiaInteligentný debut od autorky oceňovaného románu Normálni ľudia rozpráva príbeh dvadsaťjedenročnej dublinskej študentky a poetky Frances, jej kamarátky B... jej kamarátky Bobbi a o dekádu staršieho bohátého manželského páru Melissy a Nicka, s ktorým vytvoria nečakané spojenie. Keď sa však Frances a Nick nečakane intímne zblížia, musí chladná intelektuálka, ktorá doposiaľ chodila iba s lesbičkou Bobbi, prvý raz v živote čeliť vlastným neovládateľným emóciám. A má vôbec ľúbostný trojuholník šancu na prežitie?
Viac

  • Počet strán: 296 strán
  • ISBN13:9788056619247

Autor: Sally Rooney Originálny názov: Conversations with FriendsVydavateľstvo: Lindeni, 2020Séria: -Diel: -Počet strán: 296Žáner: román, svetová beletriaMoje hodnotenie knihy: 5*/5*Moje hodnotenie obálky: 4*/5* Anotácia: Dvadsaťjedenročná Frances je chladná pozorovateľka. Emócie veľmi nevyjadruje, na rozdiel od jej najlepšej kamarátky lesbičky Bobbi, s ktorou istý čas chodila. Študuje na[...]

Čítať ďalej
Debut autorky oceňovaného románu Normálni ľudiaInteligentný debut od autorky oceňovaného románu Normálni ľudia rozpráva príbeh dvadsaťjedenročnej dublinskej študentky a poetky Frances, jej kamarátky Bobbi a o dekádu staršieho bohátého manželského páru Melissy a Nicka, s ktorým vytvoria nečakané spojenie. Keď sa však Frances a Nick nečakane intímne zblížia, musí chladná intelektuálka, ktorá doposiaľ chodila iba s lesbičkou Bobbi, prvý raz v živote čeliť vlastným neovládateľným emóciám. A má vôbec ľúbostný trojuholník šancu na prežitie?

Mohlo by sa vám páčiť