Nemilosrdný magnát

Lisa Kleypas
Ikar • 2017

Rhys Winterborne je waleský magnát. Vlastní moderné nákupné impérium v Londýne, ktoré vybudoval len vďaka vlastnej húževnatosti a cieľavedomosti. Vo svojom svete dosiahne všetko, čo si zaumieni. V ces...zaumieni. V ceste za najvyššími métami mu bráni už iba jeho neurodzený pôvod. Keď sa zoznámi s mladou aristokratkou lady Helen Ravenelovou, je posadnutý myšlienkou vlastniť ju za každú cenu. Plachá Helen nepozná pozlátený, ale cynický svet londýnskej spoločnosti a vystaví Rhysovu pevnú vôľu skúške. Rhys si sobáš s ňou neúctivo poistí a jeho plánovaný úskok ich k sebe pripúta vzájomnou vášňou. Helen mu však musí odhaliť svoje najstrašnejšie tajomstvo a riskuje tým úplne všetko.
Viac

Žáner: Ľúbostný historický román Séria: Osudy rodu Ravenelovcov Diel: 2.diel Vydavateľstvo: IkarPočet strán: 336 strán Väzba: pevná väzbaOriginálny názov: Marrying Winterborne Anotácia:Rhys Winterborne je waleský magnát. Vlastní moderné nákupné impérium v Londýne, ktoré vybudoval len vďaka vlastnej húževnatosti a cieľavedomosti. Vo svojom svete dosiahne všetko, čo si zaumieni. V ceste za[...]

Čítať ďalej

Populárně-naučná - knižní tipy Smart Press

Autor: Lisa Kleypas Originálny názov: Marrying Winterborne Vydavateľstvo: Ikar 2017 Séria:  The Ravenels Diel: 2/4 Počet strán: 336 Žáner:  historical romance Moje hodnotenie obálky: 4/5 Anotácia: Rhys Winterborne je waleský magnát. Vlastní moderné nákupné impérium v Londýne, ktoré vybudoval len vďaka vlastnej húževnatosti a cieľavedomosti. Vo svojom svete dosiahne všetko, čo si[...]

Čítať ďalej

Zvýraznený článok Romantická literatúra Recenzie

Hrdinom aj bez pästného súboja Historická romanca Nemilosrdný magnát je druhou časťou série Osudy rodu Ravenelovcov. Príbeh o aristokratickej rodine, konkrétne o sestrách Helen, Pandore a Cassandre, nadväzuje na prvý diel s názvom Bezohľadný darebák. Hlavnou hrdinkou príbehu Nemilosrdný magnát je milá, Londýnom neskazená Helen.

Čítať ďalej
Rhys Winterborne je waleský magnát. Vlastní moderné nákupné impérium v Londýne, ktoré vybudoval len vďaka vlastnej húževnatosti a cieľavedomosti. Vo svojom svete dosiahne všetko, čo si zaumieni. V ceste za najvyššími métami mu bráni už iba jeho neurodzený pôvod. Keď sa zoznámi s mladou aristokratkou lady Helen Ravenelovou, je posadnutý myšlienkou vlastniť ju za každú cenu. Plachá Helen nepozná pozlátený, ale cynický svet londýnskej spoločnosti a vystaví Rhysovu pevnú vôľu skúške. Rhys si sobáš s ňou neúctivo poistí a jeho plánovaný úskok ich k sebe pripúta vzájomnou vášňou. Helen mu však musí odhaliť svoje najstrašnejšie tajomstvo a riskuje tým úplne všetko.

Mohlo by sa vám páčiť