Môj bláznivý obrázkový svet

Tom Schamp
Slovart • 2017

Chcete nájsť kopec krásnych obrázkov vecí a zvieratiek z nášho každodenného života? Plno drobných detailov, ktoré vás pohltia? Náš hrdina - kocúrik Oto - vás nielen pobaví, ale aj všeličo naučí. Mestá...�eličo naučí. Mestá, ktoré Oto navštívi, najlepšie recepty, školy či hypermarkety, ale aj hudba a umenie i všetky možné ročné obdobia. Všetky tieto detaily prebúdzajú zvedavosť detí. Možno ju v sebe nájdeme aj my dospelí!Komu sa kniha môže páčiť: Veľkým, malým aj najmenším zvedavcom... v tejto knihe nájdete naozaj všetko z celého sveta.
Viac

od 5 rokov recenzie bilderbuch slovart slovensky

Dnes len tak obrazom. Do knihy belgického výtvarníka Toma Schampa sa totiž môžete ponoriť a hodiny si plávať v jeho fantastickom podivuhodnom svete. Kniha je verná svojmu podtitulu, nájdete v nej skutočne všetko. Základom sú veci, ktoré nás obklopujú a s ktorými sa dieťa môže bežne stretnúť. Autor ich však spracúva do svojskej formy. Je […]

Čítať ďalej
Chcete nájsť kopec krásnych obrázkov vecí a zvieratiek z nášho každodenného života? Plno drobných detailov, ktoré vás pohltia? Náš hrdina - kocúrik Oto - vás nielen pobaví, ale aj všeličo naučí. Mestá, ktoré Oto navštívi, najlepšie recepty, školy či hypermarkety, ale aj hudba a umenie i všetky možné ročné obdobia. Všetky tieto detaily prebúdzajú zvedavosť detí. Možno ju v sebe nájdeme aj my dospelí!Komu sa kniha môže páčiť: Veľkým, malým aj najmenším zvedavcom... v tejto knihe nájdete naozaj všetko z celého sveta.

Mohlo by sa vám páčiť