Bez výstrahy

Mary Torjussen
Ikar • 2017

Hannah má za sebou skvelý deň. Vracia sa z firemného školenia, kde sa dozvedela o svojom budúcom povýšení. Teší sa, ako túto skvelú novinu oznámi svojmu priateľovi, s ktorým šťastne žije už štyri roky...žije už štyri roky. Keď však vojde do domu, zistí, že Matt je preč. A s ním aj všetky jeho veci, fotografie, účty na sociálnych sieťach, dokonca vo svojom mobile nenašla ani jeho číslo. Stratil sa z jej života, akoby v ňom ani nikdy nebol. Zúfalá Hannah sa rozhodne vypátrať ho, no vtedy sa začnú okolo nej odohrávať čudné veci.
Viac

Knihy ikar novinka

Predstavujem vám najkontroverznejšiu knihu roka. Už niekoľko dní som sa strojila, že keď Bez výstrahy dočítam, napíšem o nej oduševnenú recenziu, v ktorej ju vychválim do neba. Nakoniec to však bolo úplne inak. Na nevýraznej knihe neznámej… The post Mary Torjussen: Bez výstrahy appeared first on .

Čítať ďalej

Recenzie

Dve tváre obete Viete s kým vlastne žijete pod jednou strechou? Hannah, hlavná hrdinka príbehu, si myslí, že má konečne plnohodnotný vzťah, skvelú prácu a všetko jej vychádza podľa predstáv. No keď sa jedného dňa vráti domov, zistí, že nič nie je také, ako sa zdalo. Jej priateľ zmizol bez jedinej stopy a nezanechal po sebe ani len jedinú fotku. Zmizlo dokonca aj jeho telefónne číslo,[...]

Čítať ďalej

Recenzie Ikar román triler zahraničná tvorba

Prvotina anglickej autorky Mary Torjussen, ktorá vyšla vo vydavateľstve Ikar pod názvom Bez výstrahy, zaujme svojím tajomným príbehom a slušnou dávkou napätia. Čo ak by niekto z vášho blízkeho okolia zmizol úplne bez stopy? VYDAVATEĽSTVO: Ikar ORIGINÁLNY NÁZOV: Gone Without A Trace ROK VYDANIA: 2017 ŽÁNER: Psychologický triler / Román POČET STRÁN: 360 VÄZBA: pevná […] The post RECENZIA: Mary[...]

Čítať ďalej
Hannah má za sebou skvelý deň. Vracia sa z firemného školenia, kde sa dozvedela o svojom budúcom povýšení. Teší sa, ako túto skvelú novinu oznámi svojmu priateľovi, s ktorým šťastne žije už štyri roky. Keď však vojde do domu, zistí, že Matt je preč. A s ním aj všetky jeho veci, fotografie, účty na sociálnych sieťach, dokonca vo svojom mobile nenašla ani jeho číslo. Stratil sa z jej života, akoby v ňom ani nikdy nebol. Zúfalá Hannah sa rozhodne vypátrať ho, no vtedy sa začnú okolo nej odohrávať čudné veci.

Mohlo by sa vám páčiť