Krásky

Jen Calonita
Alpress • 2016

Patnáctiletá Izzie se musí přestěhovat do rodiny bohatého strýce. Jejich rozmazlená dcera Mira tráví čas nakupováním drahého oblečení, opalováním u bazénu a večírky. Samozřejmě že nepřijme dívku z chu...že nepřijme dívku z chudých poměrů, která je navíc přímá a nosí oblečení za pár dolarů. Izzie se však nedá zdolat snadno a královna školy Mira je v šoku: není zvyklá, aby se jí někdo postavil.
Viac

zbohatlícki rodičia určitý deň

Autor: Jen CalonitaPočet strán: 246Rok vydania: 2016Vydavateľstvo: AlpressKníhkupectvo: https://www.knihcentrum.sk/Mám pocit, že veľká časť či už filmov, kníh alebo seriálov, ktoré väčšinou pochádzajú z Ameriky a sú venované tínedžerkám, sú vytvorené podľa jednej šablóny. Každý to určite pozná -  dievča z nižších pomerov sa odrazu ocitne v miestnej elite, kam sa veľmi snaží zapadnúť, pretože[...]

Patnáctiletá Izzie se musí přestěhovat do rodiny bohatého strýce. Jejich rozmazlená dcera Mira tráví čas nakupováním drahého oblečení, opalováním u bazénu a večírky. Samozřejmě že nepřijme dívku z chudých poměrů, která je navíc přímá a nosí oblečení za pár dolarů. Izzie se však nedá zdolat snadno a královna školy Mira je v šoku: není zvyklá, aby se jí někdo postavil.

Mohlo by sa vám páčiť