Začínáme s čínštinou

Editions Larousse
Edika • 2014

Učte se čínsky zábavnou formou!Víte, co je to Feng Shui? Umíte správně pít Maotai? Vyznáte se v tradičním čínském kalendáři? Tušíte, proč nikdy nesmíte zapíchnout hůlky do misky s rýží? Odpovědi na ty... s rýží? Odpovědi na tyto a další otázky o čínském jazyce a kultuře najdete v knize. Velice pěkná a bohatě ilustrovaná příručka pro všechny, kteří se buď teprve chtějí seznámit s čínštinou anebo již ovládají základy tohoto exotického jazyka.
Viac

  • Počet strán: 48 strán
  • ISBN13:9788026605461

Niektorým to zrejme bude pripadať naozaj netradične, no veľmi sa mi páči Čínsky jazyk. To však nie je nič zvláštne, keďže som už od detstva túžila vidieť krásy Číny, veľmi ma tento kraj fascinoval a aj všetko okolo nej. Ako 13 ročná som začala chodiť na Čínske bojové umenie a postupne sa táto záľuba rozrastala. Až prišiel čas, kedy sa chcem začať učiť po Čínsky. Niečo o kniheVíte, co je to[...]

Učte se čínsky zábavnou formou!Víte, co je to Feng Shui? Umíte správně pít Maotai? Vyznáte se v tradičním čínském kalendáři? Tušíte, proč nikdy nesmíte zapíchnout hůlky do misky s rýží? Odpovědi na tyto a další otázky o čínském jazyce a kultuře najdete v knize. Velice pěkná a bohatě ilustrovaná příručka pro všechny, kteří se buď teprve chtějí seznámit s čínštinou anebo již ovládají základy tohoto exotického jazyka.

Mohlo by sa vám páčiť