Som baba. Čo narobím?

Holly Bourne
Slovart • 2019

Tretí diel série Klubu okašľaných báb. Klub založili tri kamošky - Amber, Evie a Lottie - baby, čeliace životným prekážkam tínedžeriek pomocou priateľstva, feminizmu a syrových chrumiek. Kniha Som bab...ek. Kniha Som baba. Čo narobím? je príbehom Lottie, ktorá si zaumienila, že svojím novým blogom zmení svet. Ako? Chystá sa odštartovať feministickú revolúciu. A ako? Má presný plán, ako sa má správna baba správať. Tu je:Vykrič všetko, čo nie je fér.Nevykrikuj rovnakú vec dvakrát (nech máš čas spať a dýchať).Zmysel pre humor je vždy na mieste.Nesmie ti ujsť absolútne nič. Aj keby si bola sekundu pred kolapsom... Si predsa baba! Tak, čo narobíš?!Komu sa kniha môže páčiť: Babám, ktoré niekto okašľal a majú kopec tínedžerských problémov navyše.
Viac

Autor: Holly Bourne Originálny názov: What's a Girl Gotta Do?  Séria: Klub okašlaných báb  Diel: tretí Počet strán: 392 Rok vydania: 2019 Vydavateľstvo: Slovart Tretí diel série Klubu okašľaných báb. Klub založili tri kamošky - Amber, Evie a Lottie - baby, čeliace životným prekážkam tínedžeriek pomocou priateľstva, feminizmu a syrových chrumiek. Kniha Som baba. Čo narobím? je[...]

Čítať ďalej
Tretí diel série Klubu okašľaných báb. Klub založili tri kamošky - Amber, Evie a Lottie - baby, čeliace životným prekážkam tínedžeriek pomocou priateľstva, feminizmu a syrových chrumiek. Kniha Som baba. Čo narobím? je príbehom Lottie, ktorá si zaumienila, že svojím novým blogom zmení svet. Ako? Chystá sa odštartovať feministickú revolúciu. A ako? Má presný plán, ako sa má správna baba správať. Tu je:Vykrič všetko, čo nie je fér.Nevykrikuj rovnakú vec dvakrát (nech máš čas spať a dýchať).Zmysel pre humor je vždy na mieste.Nesmie ti ujsť absolútne nič. Aj keby si bola sekundu pred kolapsom... Si predsa baba! Tak, čo narobíš?!Komu sa kniha môže páčiť: Babám, ktoré niekto okašľal a majú kopec tínedžerských problémov navyše.

Mohlo by sa vám páčiť