Nevypovedané

Abbie Rushton
Ikar • 2016

Megan nerozpráva. Vlastne neprehovorila už niekoľko mesiacov. Odháňa od seba ľudí, aj tých, na ktorých jej záleží. V hlave má uväznené niečo, čo nemôže, či skôr nesmie prezradiť. Potom do školy n...ť. Potom do školy nastúpi nová spolužiačka. Jasmine je veselá, krásna a nesmierne utáraná dievčina. Megan si to nevie vysvetliť, ale život jej odrazu pripadá krajší a zaujímavejší. Rada by zasa rozprávala a zdá sa, že Jasmine je ten správny dôvod, prečo začať. No čo ak nájde svoj hlas a zároveň stratí všetko ostatné?
Viac

  • Počet strán: 272 strán
  • ISBN13:9788055146829
  • Originálny názov: Unspeakable

LGBT megaknihy.sk recenzia

Nevypovedané

20. 12. 2017

Autorka: Abbie RushtonováOriginálny názov: Unspeakable Rok vydania: 2016Počet strán: 272Jazyk: slovenskýPrečítané: 19.12.2017   Za tieto krásne písmenka, slová, vety, kapitoly a dokonalú knihu by som sa chcela poďakovať ľuďom od Megaknihy.sk   Ak by Vás kniha vďaka mojej recenzií zaujala natoľko, že by ste si ju chceli kúpiť, neváhajte a klikajte TU.Úryvok z knihy:   Chcem ju vziať na jedno[...]

Čítať ďalej
Megan nerozpráva. Vlastne neprehovorila už niekoľko mesiacov. Odháňa od seba ľudí, aj tých, na ktorých jej záleží. V hlave má uväznené niečo, čo nemôže, či skôr nesmie prezradiť. Potom do školy nastúpi nová spolužiačka. Jasmine je veselá, krásna a nesmierne utáraná dievčina. Megan si to nevie vysvetliť, ale život jej odrazu pripadá krajší a zaujímavejší. Rada by zasa rozprávala a zdá sa, že Jasmine je ten správny dôvod, prečo začať. No čo ak nájde svoj hlas a zároveň stratí všetko ostatné?

Mohlo by sa vám páčiť