Slovensko - Čo ti v škole nepovedia

Samo Marec Lucia Čermáková
Príroda • 2020

Kniha Slovensko Čo ti v škole nepovedia je doplnková vzdelávacia publikácia k učivu 1. stupňa ZŠ v predmete vlastiveda. Zaujímavým a zábavným spôsobom približuje minulosť aj súčasnosť Slovenska, jeho ...� Slovenska, jeho geografiu aj prírodné krásy, ako aj významné osobnosti. Je určená pre každého rodiča, ktorý chce, aby jeho dieťa poznalo Slovensko, a pre každé dieťa, ktoré je zvedavé a zaujíma ho svet okolo neho. Nájde tu kuriozity, rekordy, ale aj konkrétne čísla, fakty a roky, ktoré spolu tvoria fascinujúcu realitu našej vlasti.
Viac

  • Počet strán: 80 strán
  • ISBN13:9788055172606

Slovensko. Čo ti v škole nepovedia je tak trochu jednookým kráľom medzi slepými, stále je to však najlepšia kniha o Slovensku, na ktorú som doteraz natrafila. Slovenské deti tak na poriadnu encyklopédiu o svojej krajine stále čakajú. The post SLOVENSKO. ČO TI V ŠKOLE NEPOVEDIA (Samo Marec, Lucia Čermáková) – recenzia appeared first on Blog o najlepších a najkrajších detských knihách.

Čítať ďalej
Kniha Slovensko Čo ti v škole nepovedia je doplnková vzdelávacia publikácia k učivu 1. stupňa ZŠ v predmete vlastiveda. Zaujímavým a zábavným spôsobom približuje minulosť aj súčasnosť Slovenska, jeho geografiu aj prírodné krásy, ako aj významné osobnosti. Je určená pre každého rodiča, ktorý chce, aby jeho dieťa poznalo Slovensko, a pre každé dieťa, ktoré je zvedavé a zaujíma ho svet okolo neho. Nájde tu kuriozity, rekordy, ale aj konkrétne čísla, fakty a roky, ktoré spolu tvoria fascinujúcu realitu našej vlasti.

Mohlo by sa vám páčiť