5 novén k Panne Márii, Pomocnici kresťanov

Bonaventure Hammer
Zachej • 2020

Aké bolo Ježišovo želanie na sklonku pozemského života? Nechcel nič pre seba. Aj v tejto dramatickej chvíli myslel na nás: daroval nám svoju mamu. Od momentu hľa, tvoja matka; hľa, tvoj syn je Mária n...n je Mária našou najmocnejšou obhajkyňou, pomocnicou, sprostredkovateľkou milosti i útočiskom. Fr. Bonaventure Hammer zostavil päť novén k úcte Panny Márie: Novéna ku cti Nepoškvrneného počatia Preblahoslavenej Panny Márie Novéna ku cti Narodenia Preblahoslavenej Panny Márie Novéna k sviatku Zvestovania Pána Novéna ku cti Sedembolestnej Panny Márie Novéna k slávnosti Nanebovzatia Preblahoslavenej Panny Márie Tieto novény nám môžu poslúžiť ako príprava na jednotlivé mariánske sviatky; no nedajme sa obmedzovať či limitovať dátumom. Kedykoľvek môžeme v modlitbe Máriu prosiť o pomoc. Dvetisícročná história potvrdzuje, že nebol odmietnutý nikto, kto sa s dôverou obracal k Panne Márii o pomoc. Mária, Pomocnica kresťanov oroduj za nás! Kniha je cirkevne schválená.
Viac

  • Počet strán: 168 strán
  • ISBN13:9788082111548

5 novén k Panne Márii, Pomocnici kresťanov (recenzia) Musím povedať, že knihu 5 novén k Panne Márii, Pomocnici kresťanov som do rúk zobral s veľkou radosťou a veľmi som sa na ňu tešil. V jej názve je Božia Matka označená titulom Pomocnica kresťanov, pod ktorým si ju veľmi ctil najmä veľký svätec Ján Bosco, ktorého celý život a dielo boli Read more...

Čítať ďalej
Aké bolo Ježišovo želanie na sklonku pozemského života? Nechcel nič pre seba. Aj v tejto dramatickej chvíli myslel na nás: daroval nám svoju mamu. Od momentu hľa, tvoja matka; hľa, tvoj syn je Mária našou najmocnejšou obhajkyňou, pomocnicou, sprostredkovateľkou milosti i útočiskom. Fr. Bonaventure Hammer zostavil päť novén k úcte Panny Márie: Novéna ku cti Nepoškvrneného počatia Preblahoslavenej Panny Márie Novéna ku cti Narodenia Preblahoslavenej Panny Márie Novéna k sviatku Zvestovania Pána Novéna ku cti Sedembolestnej Panny Márie Novéna k slávnosti Nanebovzatia Preblahoslavenej Panny Márie Tieto novény nám môžu poslúžiť ako príprava na jednotlivé mariánske sviatky; no nedajme sa obmedzovať či limitovať dátumom. Kedykoľvek môžeme v modlitbe Máriu prosiť o pomoc. Dvetisícročná história potvrdzuje, že nebol odmietnutý nikto, kto sa s dôverou obracal k Panne Márii o pomoc. Mária, Pomocnica kresťanov oroduj za nás! Kniha je cirkevne schválená.

Mohlo by sa vám páčiť