Farebný svet zvierat

Anita Ganeri
Slovart • 2018

Kniha Farebný svet zvierat vás prevedie všetkými farbami dúhy v zvieracej ríši. Nájdete v nej alabastrového krokodíla, žiarivé červené hady, oslňujúco žlté i zelené motýle aj húsenice, vtáky farby azú...nice, vtáky farby azúrového neba i také živočíchy, ktoré majú na svojom tele vystriedané všetky odtiene farebného spektra. Krásne farebné fotografie očaria deti aj dospelých. Pri čítaní tejto knihy skrátka každý zistí, že kráľovstvo zvierat je jednoducho najkrajšie na svete.
Viac

  • Počet strán: 80 strán
  • ISBN13:9788055631981

Veľkoformátový atlas zvierat sa v žiadnej domácnosti nestratí. Tento si budete radi listovať spolu s deťmi. Ku knihe Farebný svet zvierat sa toho nedá veľa napísať. Autorkou je oceňovaná spisovateľka Anita Ganeri, ktorá sa venuje hlavne populárne-náučnej literatúre pre deti. Možno ju poznáte z veľmi […]

Kniha Farebný svet zvierat vás prevedie všetkými farbami dúhy v zvieracej ríši. Nájdete v nej alabastrového krokodíla, žiarivé červené hady, oslňujúco žlté i zelené motýle aj húsenice, vtáky farby azúrového neba i také živočíchy, ktoré majú na svojom tele vystriedané všetky odtiene farebného spektra. Krásne farebné fotografie očaria deti aj dospelých. Pri čítaní tejto knihy skrátka každý zistí, že kráľovstvo zvierat je jednoducho najkrajšie na svete.

Mohlo by sa vám páčiť