Schopní všetkého

Klas Ekman
Ikar • 2021

Tridsiatnici Anna a Johan sa ubytujú v malomestskom hoteli, aby si tam užili spoločný víkend ako milenci. Johan práve opustil kvôli Anne svoju manželku a teší sa na vášnivú noc. Anna má však iné úmysl...však iné úmysly: rozhodla sa ich aféru ukončiť. Rodina je totiž pre ňu dôležitejšia ako jej neustála túžba po šťastí. Víkend sa však nevyvíja podľa očakávania ani jedného z nich. Tragická chyba so smrteľnými následkami prinúti párik milencov urobiť osudové rozhodnutie, ktoré navždy zmení ich životy. Klas Ekman prináša strhujúci triler o úplne obyčajných ľuďoch, ktorým sa okolnosti vymknú spod kontroly a ocitnú sa v desivom víre udalostí, kde každý krok môže byť osudovou chybou. Martinus.sk · Čítanie z knihy SCHOPNÍ VŠETKÉHO (Klas Ekman)
Viac

  • Počet strán: strán
  • ISBN13:9788055179131

Napínavý psychologický triler o dvoch ľuďoch, ktorí urobia osudové rozhodnutie. Vzťahová dráma, ktorej nechýba napätie, spád a hĺbka. Strašidelný príbeh o klamstvách, ktoré sa nabaľujú ako snehová guľa a rúcajú životy ako domčeky z kariet.  Schopní všetkého. O knihe Tridsiatnici... The post Psychologický triler Schopní všetkého od Klasa Ekmana: Strhujúci príbeh o fatálnom rozhodnutí, ktoré má[...]

Čítať ďalej
Tridsiatnici Anna a Johan sa ubytujú v malomestskom hoteli, aby si tam užili spoločný víkend ako milenci. Johan práve opustil kvôli Anne svoju manželku a teší sa na vášnivú noc. Anna má však iné úmysly: rozhodla sa ich aféru ukončiť. Rodina je totiž pre ňu dôležitejšia ako jej neustála túžba po šťastí. Víkend sa však nevyvíja podľa očakávania ani jedného z nich. Tragická chyba so smrteľnými následkami prinúti párik milencov urobiť osudové rozhodnutie, ktoré navždy zmení ich životy. Klas Ekman prináša strhujúci triler o úplne obyčajných ľuďoch, ktorým sa okolnosti vymknú spod kontroly a ocitnú sa v desivom víre udalostí, kde každý krok môže byť osudovou chybou. Martinus.sk · Čítanie z knihy SCHOPNÍ VŠETKÉHO (Klas Ekman)

Mohlo by sa vám páčiť