Motýliky: Trojité rande v Paríži

Alice Oseman
CooBoo • 2022

To, v čo Charlie ani len nedúfal, sa stalo skutočnosťou – chodí s Nickom!Nick našiel samého seba a je do Charlieho neuveriteľne buchnutý, no Charlie sa neustále zmieta v pochybnostiach. Čaká ich však ...aká ich však skvelý spoločný výlet do Paríža spolu s kamošmi, od ktorého si sľubujú pohodu a krásne spomienky. Podelia sa o svoje tajomstvo aj s ostatnými?
Viac

Autor: Alice OsemanOriginálny názov: HeartstopperVydavateľstvo: CooBoo 2022Séria: HeartstopperDiel:  3/5Počet strán: 384Žáner:  YA, komiksMoje hodnotenie knihy: 5*/5*Moje hodnotenie obálky: 5*/5*Anotácia:To, v čo Charlie ani len nedúfal, sa stalo skutočnosťou – chodí s Nickom! Nick našiel samého seba a je do Charlieho neuveriteľne buchnutý, no Charlie sa neustále zmieta v pochybnostiach. Čaká[...]

To, v čo Charlie ani len nedúfal, sa stalo skutočnosťou – chodí s Nickom!Nick našiel samého seba a je do Charlieho neuveriteľne buchnutý, no Charlie sa neustále zmieta v pochybnostiach. Čaká ich však skvelý spoločný výlet do Paríža spolu s kamošmi, od ktorého si sľubujú pohodu a krásne spomienky. Podelia sa o svoje tajomstvo aj s ostatnými?

Mohlo by sa vám páčiť