Skrinka času

Nikki Erlick
Cosmopolis • 2023

Zdá sa, že je to deň ako každý iný. Zobudíte sa, dáte si kávu a vyjdete von. Lenže keď otvoríte vchodové dvere, čaká na vás malá drevená skrinka, v ktorej sa ukrýva váš osud a informácia, ako dlho ešt...ormácia, ako dlho ešte budete žiť. Každý človek na svete dostane v tom istom okamihu rovnakú drevenú skrinku. A svet sa zrazu ocitá v stave kolektívneho šialenstva. Všetci by chceli vedieť... Odkiaľ sa vzali tieto skrinky? Je pravda, čo sľubujú? Zrazu sa musia rozhodnúť... Chcem naozaj vedieť, ako dlho budem žiť? A ak sa to dozviem, čo s tou informáciou urobím? Osem ľudí. Osem rôznych osudov, ktoré sa zrazu začnú meniť vďaka jednej malej skrinke. Čo sa stane s najlepšími priateľmi, ktorých spájajú spoločné sny o budúcnosti? A čo neznámy pár, ktorý si myslel, že vo vzťahu už nemusí nič riešiť? A lekár, ktorý sa nedokáže zachrániť? Prečo sa zo skrinky v rukách úspešného politika stáva sud s pušným prachom, ktorý nakoniec všetko zmení?
Viac

  • Počet strán: 384 strán
  • ISBN13:9788080905842

drevená skrinka samotný námet korónové časy kratší život zaslúžilá byt

Sumár recenzie
V recenzii skryté v knihe "Skrinka času jedného dňa" je zdôraznená nádherná atmosféra, rozprávačský štýl a úžasné charaktery postáv. Autor/ka sa vyjadruje, že kniha ponúka vzrušujúci zážitok plný napätia a príjemného pobytu v knižnom svete. Celkový dojem je veľmi pozitívny a hodnotí ju ako úžasný román, ktorý si zaslúži byť na čitateľskej police každého knihomola.

originálny názov vchodové dvere drevená skrinka sociálnopolitický Roman rožné scenáre zvyšný čas

Sumár recenzie
Text recenzie na knihu je dobrá a podrobná. Recenzentka vyjadruje nadšenie z knihy a jej zloženia. Zdieľa svoje obľúbené momenty a charakteristiku postáv. Zároveň zmiernuje svoje nadšenie tým, že kniha nemusí byť pre každého. Recenzentka skončí, zdôrazňujúc, že kniha ju nesklamala a odporúča ju pre tých, čo majú radi maďarskú históriu a romány o magických veciach.

pravé charaktery

Sumár recenzie
Recenzia na knihu "Skrinka času" opisuje príbeh plný magie a dobrodružstva. Recenzentka vyzdvihuje pozitíva v podobe nápaditého dejového zápletky a zaujímavých postáv. Avšak, zároveň uvádza, že kniha sa miestami stáva preplnená a niektoré scény pôsobia nezmyselne. Celkovo si recenzentka však užila čítanie a odporúča knihu ľuďom, ktorí majú radi fantáziu a dobrodružstvo. "Overall, sa jedná o zábavné a pútavé čítanie pre fanúšikov žánru."

Zdá sa, že je to deň ako každý iný. Zobudíte sa, dáte si kávu a vyjdete von. Lenže keď otvoríte vchodové dvere, čaká na vás malá drevená skrinka, v ktorej sa ukrýva váš osud a informácia, ako dlho ešte budete žiť. Každý človek na svete dostane v tom istom okamihu rovnakú drevenú skrinku. A svet sa zrazu ocitá v stave kolektívneho šialenstva. Všetci by chceli vedieť... Odkiaľ sa vzali tieto skrinky? Je pravda, čo sľubujú? Zrazu sa musia rozhodnúť... Chcem naozaj vedieť, ako dlho budem žiť? A ak sa to dozviem, čo s tou informáciou urobím? Osem ľudí. Osem rôznych osudov, ktoré sa zrazu začnú meniť vďaka jednej malej skrinke. Čo sa stane s najlepšími priateľmi, ktorých spájajú spoločné sny o budúcnosti? A čo neznámy pár, ktorý si myslel, že vo vzťahu už nemusí nič riešiť? A lekár, ktorý sa nedokáže zachrániť? Prečo sa zo skrinky v rukách úspešného politika stáva sud s pušným prachom, ktorý nakoniec všetko zmení?

Mohlo by sa vám páčiť