O robůtkovi

Ben Hatke
CPRESS • 2017

Tato knížka si říká o to, abyste ji četli znovu a znovuKdyž na průzkumné výpravě po okolí osamělé děvčátko narazí na roztomilého robůtka a stiskne jedno z jeho tlačítek, stane se nečekaná věc: zrodí s... nečekaná věc: zrodí se velké přátelství. Ale po robůtkovi pátrají nepřátelské stroje a chtějí ho odnést zpět do továrny. Jak si pětiletá dívenka, vyzbrojená jen brašnou s nářadím a srdcem plným lásky, poradí s nebezpečími, která ohrožují to nejcennější, co má?
Viac

  • Počet strán: 144 strán
  • ISBN13:9788026417439
  • Originálny názov: Little Robot

od 3 rokov od 5 rokov recenzie albatros cesky cpress komiks

O robůtkovi

28. 3. 2018

Písať o detskej knihe, že je o priateľstve, je ako hodnotiť knihu ako zaujímavú. Väčšinou to nič nevypovedá, pretože skoro každá kniha môže byť zaujímavá. Tak ako v skoro každej detskej knihe nájdete tému priateľstva. Nuž ale… komiks O robůtkovi je o priateľstve. Nielen. Prvé, čo vás určite upúta, je forma komiksu. Na viac ako […]

Čítať ďalej
Tato knížka si říká o to, abyste ji četli znovu a znovuKdyž na průzkumné výpravě po okolí osamělé děvčátko narazí na roztomilého robůtka a stiskne jedno z jeho tlačítek, stane se nečekaná věc: zrodí se velké přátelství. Ale po robůtkovi pátrají nepřátelské stroje a chtějí ho odnést zpět do továrny. Jak si pětiletá dívenka, vyzbrojená jen brašnou s nářadím a srdcem plným lásky, poradí s nebezpečími, která ohrožují to nejcennější, co má?

Mohlo by sa vám páčiť